Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számít a nőknek egy férfinak...

Számít a nőknek egy férfinak a testalkata vagy hány kg?

Figyelt kérdés
máj. 29. 19:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Igen, nagyon is. A végleteket nem szeretik.
máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%
Neked számít a nő testalkata? Na ugye.
máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy hány kg az annyira nem, mert én speciel úgysem tudom csak ránézésre megmondani.


De a testalkat, mint olyan, persze. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy legyen tökéletesre kigyúrva, embere válogatja, hogy neki mi a szexi. De igenis minden nőnek vannak olyan testalkati dolgok, amik egy férfin bejönnek.

máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
14%
Alekosznak is vannak női..
máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
#5 Jó, de milyenek? :D
máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
39%

6 google- alekosz női -kulcsszóra


[link]


[link]

máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Szolovjov ***** válasza:
25%
Hogyne számítana. Csak az erős alkatú, stabil báttyák tudnak erős, életrevaló utódokat nemzeni, nem a sörösüvegvállú kispórolt alkatúak.
máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Katona Dius ***** válasza:
88%
Nálam számít. Ne legyen vékony, sovány. Értem ezalatt a csontsovány srácokat. Beteges hatása van nálam. Legyen nagyobb darab. Akár széles, gyúrt, akár husis. Férjem pl 100 kiló felett van, gyúr, de van rajta háj is bőven. Már akkor is ennyi kiló, ilen küllemű volt, mikor 11 éve összejöttünk.
máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Tehát 70 kg alatt nincs férfi. Ahogy szokták mondani😅Akkor nagy hátrányban vagyok a nőknél úgy érzem😬
máj. 29. 20:17
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!