Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számít a nőknek egy férfinak...

Számít a nőknek egy férfinak a testalkata vagy hány kg?

Figyelt kérdés
máj. 29. 19:12
1 2 3 4
 11/34 Katona Dius ***** válasza:
88%
Nem kell így gondold. Van, aki a vékony srácokat kedveli jobban. Ízlések.
máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
85%
Én vékony férfi vagyok, és imádom a párom. Megőrül a testemért. Szóval mint ahogy a férfiak is inkább az alacsony, vékony nőket szeretjük inkább, a nők a nagyobb darabokat általában, de van kivétel. Én párom vékony és alacsony és imádom.
máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy a ffiaknál is. Egy kórosan elhízottal már a szexet se tudom elképzelni. Ugyanakkor az izomagyakat se szeretem.
máj. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
82%

Testalkatot tekintve, a két véglet az, ami nekem nem tetszik. Ne legyen totál sovány, de túlsúlyos sem.

Kg-ot sosem nézem, mert becsapós. Pl. van egy magas, picit sörhasas, de amúgy vékony rokonom, akire, ha ránézel, meg nem mondanád, hogy 110kg körül van.

máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Az a baj rajtam nagyon látszik. Túlságosan is mert 180 cm körül vagyok és 60 kiló vagyok. Nagyon nehezen hízok. Éppen ezért elkezdtem tömegnövelőt szedni és edzeni. Engem nagyon zavar ez az alkat.
máj. 30. 15:23
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor megtetted a legfontosabb lépést: változtatni akarsz. Biztos jól tudod, hogy az étrendeden is változtatnod kell, akár ezen az oldalon is tudsz jó tanácsokat olvasni ezzel kapcsolatban.

Csak ne legyél türelmetlen, kell idő a változáshoz.


Hasonló alkat vagyok, mint Te. Személyes tapasztalatom az, hogy nem önmagában a soványsággal van a baj, hanem esetleg "kiütközik" rajtad, hogy nem vagy rendben magaddal az alkatod miatt, és ez hátráltathat, problémát okozhat a társkeresésben, a párkapcsolatban.

Hajrá, drukkolok, hogy sikeres legyen a tömegnövelés!

máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rokonom, elég fura a világképe, korán elkezdett kopaszodni is, baromi vékony, nem számít jóképűnek, mégis egész csinos, átlagos csaja van.
máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
máj. 30. 20:02
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem a párom 65 kiló volt mikor összejöttünk, majdnem 180 magassághoz. Exem 201/75 volt (igen, jól olvasod).

Most párom picit hízott (persze a hízás alatt normál testalkatra kell gondolni, egy pici pocakkal), így is imádom.

Nekem mindig a vékony srácok tetszettek, tudom hogy ezzel ufónak számítok. Én magam egyébként az a tipikus L-es lány vagyok, sokan mondták már hogy kompenzálni akarok, de amikor sokkal vékonyabb voltam akkoris ez volt a zsánerem.

Megnézek egy izmos pasit, tán elrontanám vele az estém ha szingli lennék, tetszene hogy egy "macisabb" alkatú férfi mellett kisebbnek és törékenyebbnek érezhetném magam, fel tudna emelni, hordhatnám a ruháit mint oversized, stb, de "AZT" csak egy vékony paso tudja kiváltani belőlem, nem tehetek róla...

jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Na ezt jó olvasni:) köszi a válaszod:))
jún. 1. 20:52
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!