Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számít a nőknek egy férfinak...

Számít a nőknek egy férfinak a testalkata vagy hány kg?

Figyelt kérdés
máj. 29. 19:12
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon elhízottak, illetve akiknek nagyon a hasára megy, nem jönnek be. Többet és szerintem büdösebben izzadnak, meg sajnos a cerkából jó 3-4 cm elveszik ott a redők között, ami, ha alapból kicsi neki még többet ront az élményen látványilag, érzetre is.

Nekem az olyan soványak tetszenek, akiknek alapból azért széles a válluk (igen, csontozatilag), és keskeny a csípőjük, egy horror, ha egy pasinak széles a csípője.

Sokan nem írják, de nem csak a súly számít, hanem az is, hogy oszlik el. Nem tetszenek a téglatest alakú pasik, akiknek a mellkasa-csípője egy egyenes vonal, a fordított háromszög-alkat a legszebb, ahol alapból a váll a legszélesebb, lefelé keskenyedik.

Az izmosság sem ront a dolgon, ha attól robusztus egy férfi alkata, az még kívánatos.

A mostani párom sovány (lehet, hogy nincs 70 kiló).

szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
73%
Igen, kigyúrt testalkat taszít a legjobban. Sovány, vékony az ami tetszik nekem. Ha jó a személyisége, akkor elfogadom, hogy túlsúlyos. Kigyúrt embereknek esélyt se szoktam adni.
szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Nem
szept. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Igen, számomra fontos volt, egy férfi testalkata, mikor még nem volt párom. Mivel én egészséges mozgásban gazdag életmód folytatok, számomra alap, hogy a párom is ilyen legyen, hogy ez számára fontos legyen. Jelenlegi párom, akivel 11 éve vagyok együtt, úgyszintén fontos számára az egészséges mozgásban gazdag életmód.

Az elhízottak sose jöttek be.

34 éves vagyok, a mai napig is csak a sportos, enyhén izmos (tehát nem a bodybuilder alkata) test jön be.

szept. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!