Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek érez valamit? 9...

Szerintetek érez valamit? 9 hónapja megismertem valakit külföldön. Nyelvtudás nélkül,1 óra hossza google fordítós kávézás. 9 hónapja minden nap ír. Pár napja megérkezett hozzám Magyarországra látogatóba.

Figyelt kérdés
Képes valaki egy ismeretlen országba egy ismeretlen nő után menni akivel nem tervez semmit csak barátság? Nincsenek érzelmei. Mi ennek az értelme,hogy 1500km vezetett azért,hogy lásson 9 hónap után? Hollandiában is vannak nők,sőt...

máj. 3. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
57%
Semmit nem akar tőled, ne éld bele magad! Sima barátság, kedvelés. Szerelmes lenne, nem vár eddig.
máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Már kétszer akart jönni, de én sem voltam Magyarországon. A munkája miatt nagyon meg kell terveznie ezt a hosszú utazást.
máj. 3. 19:11
 3/65 anonim ***** válasza:
80%

Ő egy ilyen típusú férfi, akinek fontos a barátság. Ráadásul, a hollandok kedvelik Magyarországot. Ezért nem teher neki ide jönni.

Sajnálom, tudom más válaszra vártál.

máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Nem,nem élem bele magam. Persze én tudom,hogy ezen kívül más nemigazán lehet. Miért is lenne egy magyar lánynak szerencséje... De legalább növelte az önbizalmam azzal,hogy ennyit utazott miattam. Soha nem járt még itt és csak hozzám és miattam jött.
máj. 3. 19:16
 5/65 anonim ***** válasza:
56%

Ferfiként írom neked hogy nagyon kevés pali utazna egy nőért 1500km!!! Ezt garantálom pláne nem baráti okokból!!De az is benne van hogy csak neten dumálgatok egy ideje lehet nem alakult még ki benne úgy semmi csak egyszerűen érdekled és akkar valami komolyabbat stb de ott van a másik fele is hogy ha neten haverkodsz nem alakul ki igazi barátság csak írogatsz

Szerintem mindenképp pozitív hogy le utazik hozzád lehet ebből még bármi! Sok sikert✌🏾

máj. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
máj. 4. 07:33
 7/65 A kérdező kommentje:
Ja,és csak másfél napot tudott itt maradni,mert vissza kellett mennie a munkája miatt és ennyiért ide vezetett.
máj. 4. 07:44
 8/65 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ne verd magad kalandba. Amúgy miért nem kérdezel rá, hogy mik a szándékai?
máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmiféle kalandokat,mivel én úgy érzem nincs jövő vele. Csak azért írtam ide,hogy ki mit gondol erről az ide utazásról,mert nem tudom hová tenni,hogy ennyit jött azért,hogy lásson, holott nem is ismer. Oké jól esett,de valószínűleg be is fejezem.
máj. 4. 08:12
 10/65 anonim ***** válasza:

Azért írtad ki a kérdést, hogy megerősítést kapj arról, amiben remenykedsz. Ez tény! Fölösleges félrebeszélni.


Hogy tisztán láss! Még1x kérdezem... Miért nem kérdezel rá, mik a szándékai? 🙂

Olyan egyszerű ez! Miért itt vársz megerősítést az illúzióidra?

máj. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!