Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért vágatják le a...

A nők miért vágatják le a hajukat házasság, gyerekvállalás után?

Figyelt kérdés

Tudom, kényelmesebb, de össze lehet azt kötni is.

Sok nőt ismerek a környezetemben, akik csinos, hosszú hajú bombázók voltak, aztán gyereket szültek és teljesen "elasszonyosodtak". Mire jó ez? Szülés után már ne legyen valaki bombázó? Nem értem.


2013. nov. 29. 09:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nem vágattam le a hajam.


De amikor elvonulok hajat mosni, fodrászhoz akkor a férjem egy szót nem szól. Sok barátnőm mesélte hogy a férjeik ilyenkor teljesen kivoltak hogy nekik kell a gyerekkel lenni meg siessenek meg vigyék magukkal. Hát lehet én is elgondolkoztam volna rajta ha ilyen a férjem hozzáállása.

2013. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"lehet én is elgondolkoztam volna rajta ha ilyen a férjem hozzáállása."


Én is elgondolkoztam volna, de nem a hajvágáson, hanem inkább azon, hogy "maradjak-e egy ilyen férfival".


Rövid időn belül harmadjára találkozom ugyanezzel a kérdéssel, minden alkalommal leírtam:

nem, nem vágattam le.

Nekem a rövid haj sokkal több macera, mint a hosszú. Ha vállnál rövidebb volt, mindig elaludtam, rengeteg idő volt megzabolázni a tincseket, míg most, hogy hosszú, akár még a fésülködést is kihagyhatom, ha nagyon kell rohanni, mert úgy se tűnik ápolatlannak, mivel szép hullámokba áll.

2013. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%
Egyelőre "csak" férjnél vagyok, a gyerekvállaláson pedig rajta vagyunk, de nem vágattam le a hajam, és szülés után sem tervezem. Volt rövid hajam, utáltam, egyáltalán nem állt jól és sokkal nehezebb kezelni, mint a hosszút! Ha nem akarok vele foglalkozni, a hosszút csak összefogom és kész, ezt a rövidnél nem nagyon lehet megtenni. Ráadásul nekem a hajmosás 20 percnél nem tart tovább szárítással, mert vékonyszálú, tehát nem vesz el sok időt. A munkámból fakadóan (csecsemőosztály) sokat vagyok babákkal, még egyszer sem volt baj a hajamból. A környezetemben mindenki levágatta, szóval nálunk gyakori, de én nem állok be a sorba :)
2013. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fenének vagyok 0%? Csak mert belinkeltem egy tökéletesen karban tartott, nem asszonyos példát a rövid hajra? Vagy mert nem vágatom le ettől függetlenül, mert szeretem hogy hosszú? Nice...
2013. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

én nem pontoztam le...de pont kiválasztottál egy olyan példát akinek kifejezetten pocsékul áll a rövid haj, pedig nagyon szép nő...mikor megláttam röviden, csak meresztettem a szemem..



/egyet értek, hogy van akinek kifejezetten jól áll:

[link]


[link]

2013. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
9%

Ez is ízlés kérdése. Nekem tetszik, ettől függetlenül nem 0%.

Azért se kéne lepontozni, mert nem a spagetti a kedvenc kajám nem? NA. SENKI se 0% csak én. Még az extra bunkók is többre vannak értékelve.

2013. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!