Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi volt születés...

Szerintetek mi volt születés előtt és mi van halál után?

Figyelt kérdés

aug. 22. 11:10
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

20

Látom veled se lehet párbeszédet folytatni és eddig semmi valási érvet nem hoztam fel és nem is vallási kategóriában tettem fel.

aug. 22. 12:07
 22/41 A kérdező kommentje:

19

Azért mert mindenki meghal egyszer.

Sajnálom, hogy nem vagy boldog

aug. 22. 12:08
 23/41 anonim ***** válasza:
41%
Van baj nálad sajnos. És válaszolni sem tudsz. Sajnálom.
aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Antiszociális lény ***** válasza:
86%
Nincs rajta mit kifejteni, a tudomány ezt bizonyítja. Mivel nem vagyok vallásos így nem hiszek olyan dolgokban, mint a lélek vagy az előző élet vagy a halál utáni lét. Innentől kezdve ha megfogansz akkor sokáig csak egy sejt vagy, majd magzattá fejlődsz és megszületsz. Halálodkor pedig szimplán lebomlik a tested, de a tudatod az megszűnik létezni amikor meghalsz. Nincs rajta tovább mit fejtegetni. A magasztos dolgokat meghagyom azoknak akik vallásossak .
aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

23

Válaszaidat bejelentettem mert csak veszekedni akarsz

aug. 22. 12:20
 26/41 A kérdező kommentje:

24

Ez érdekes mert rengeted halált kutató tudós tért meg vagy a teljes halál utáni élet tagadása után hirtelen elkezdett hinni benne. Szóval ez így kijelentve nem igaz, hogy a tudomány bizonyítja azt, hogy nincs semmi.

Milyen kutatásokat olvastál erről? Át tudod küldeni a linket?

aug. 22. 12:23
 27/41 anonim ***** válasza:
62%

#26

Az, hogy valaki elkezd hinni valamiben, nem tudományos bizonyíték.

aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

28

Nem is mondtam, hogy bizonyíték

aug. 22. 12:36
 29/41 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Nem azt bizonyítja a tudomány, hogy a halál után nincs semmi hanem azt, ahogyan megszületsz és megfogansz. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Olyan dolgokban pedig azért már más esetleg hisz én nem fogok.
aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

#29

Ezt te írtad: “a teljes halál utáni élet tagadása után hirtelen elkezdett hinni benne. Szóval ez így kijelentve nem igaz, hogy a tudomány bizonyítja azt, hogy nincs semmi.”

aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!