Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van a halál...

Szerintetek mi van a halál után? Visztek a lélekvándorlásban vagy valami másban. Az ami születésünk előtt esetleg vagy van élet? Egyesek szerint a halál nem az élet ellentéte. Tippek hogy mi van?

Figyelt kérdés

Én jómagam azon az elméleten vagyok hogy azért halunk meg mert a testünk elfáradt megöregedett és ezért le kell cserélni. Magyarul ha meghalunk új testet kapunk amiben tovább él a tudat.

Lehet hülyeség mert aki 20 évesen betegségbe hal meg annak közel sem ez az oka.



2021. máj. 4. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Én az életről-életre utazó/reinkarnálódó lélek létében hiszek.

A karma mentén/függvényében fejlődünk.

Illetve hiszek abban, hogy tervvel születünk, amit az asztrológiai jellemtan segítségével tudunk elemezni. Tehát a születési horoszkóp hordozza magában a karmikus tapasztalatainkat és a velünk született alapenergiánkat.

2021. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat is hogy a halalunk után lesz a nagy egyesítés hisz a lélek meg az univerzum egy dolog. Magyarul mi a kozmosz gyerekei vagyunk. Különben igaz amit írtál.
2021. máj. 4. 12:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy mi van, lehet mindenkire más vonatkozik, lehet nem, ezt majd akkor megtudjuk ha megtapasztaljuk, vagy akkor sem ha épp a tudat megszűnése a helyes válasz vagy az azonnali reinkarnáció.
2021. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Miért kell majdnem minden nap ezt a kérdést feltenni, hogy "mi van a halál után, mi van az élet előtt"???
2021. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert sokakat érdekel. :)
2021. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
De már fáááárasztóóóó :)
2021. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
6. várjuk egyszer hátha valaki kézzel foghatót ad.
2021. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Céravezetőbb azon filozofálni mi van most. Mert az egy biztos pont. Mi lesz utána, meg egy bizonytalan és tulajdonképpen teljesen értelmetlen dolog.
2021. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiszek sem a karmában, sem a lélekvándorlásban, már ha azt kell érteni alatta amit a dharmikus vallásokban kell érteni alatta, de ha valami new age-s valamit kell érteni alatta abban pedig pláne nem hiszek.
2021. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy semmi nincs bőven elég ez az élet is.
2021. máj. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!