Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a párotok arra kérne,...

Ha a párotok arra kérne, hagyjátok abba a kávéfogyasztást, megtennétek?

Figyelt kérdés
aug. 11. 12:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
46%
Jézusom, te tényleg agyhalott vagy...
aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
29%
Szerencse, hogy senkit nem érdekel a véleményetek. :)
aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
35%

#22: A kávé normális mennyiségben fogyasztva nem, hogy nem káros, de hosszú távon még egészséges is.

Nyilván, ha napi 1000+ mg koffeint fogyaszt valaki, az már nem egészséges. De egy-két csésze kávétól semmi probléma nem lesz.

Szép dolog, ha valaki szeretne vigyázni a párja egészségére, de akkor tényleg azt tegye, és ne olyasmibe kössön bele, ami igazából irreleváns. Meg jellemzően pont az ilyenek azok, akik a jóval nagyobb problémáért nem szólnak, vagy még támogatják is, de azt, ami tök jelentéktelen, azt szóvá teszik.

aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
40%

Biztosra tudom, hogy nem kérne ilyet. Bár én elég ritkán kávézok, de általánosságban sem kérne ilyesmit. Nyilván, ha valami nagyon negatív szokásom lenne, akkor teljes joggal kérne rá, hogy változtassak (bár szerintem akkor sem tenné szóvá, ismerem már őt, nem szeret beleszólni az egyéni dolgaimba), de amúgy felesleges, és kapcsolatromboló kötözködésnek gondolom, amikor valaki ilyenekbe beleköt.

Ugyan nem a kávéról volt szó, de volt hasonló barátnőm. Ő azon volt halálosan kiakadva, hogy én este 6 után merek vacsorázni... olyankor mindig jött a fejmosás, meg a kvöetelőzés, hogy én menten szokjak le erről. Megjegyzem: fittebb, és egészségesebb voltam, mint ő. A vége aztán az lett, hogy megelégeltem, és véget vetettem az egyébként sem sok ideje tartó kapcsolatunknak. Nehogy már egy normálisat vacsorázni se lehessen, mert ő beteges módon rám akarja kényszeríteni a mániáit...

aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!