Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a párotok arra kérne,...

Ha a párotok arra kérne, hagyjátok abba a kávéfogyasztást, megtennétek?

Figyelt kérdés
aug. 11. 12:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
44%

20

Ja, a kardiológusom azért bólintott rá, amikor mondtam neki, hogy napi 2 kávét iszok. Mosolyogva bólintott, hogy az teljesen oké.

aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
46%

Nem mondanék le róla. Napi két kávét fogyasztok.

De nálunk a férjem nem ilyen, ő amúgy nem iszik egy kortyot sem, nem cigizik, és nem is kávézik. Én csak kávézok, és mindig szokta is kérdezni, hogy van-e szemes kávém otthon (amikor bevásárolunk). Most mondta, hogy ha le akarom cserélni a kávéfőző gépemet, akkor veszünk másikat. Abszolut tudomásul veszi.

aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
25%

#31

Nem csodálom, hogy kardiológushoz kell járnod így, hogy kávét iszol. Nekem mondta is egy orvos ismerősöm, hogy jól teszem, hogy nem fogyasztom azt a büdös szrt.


Amúgy látszik is, hogy kik szeretik a kávét: azok, akiknek más "öröm" nem jutott. Szomorú dolog ez.

aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
53%

#33

Ez a kerdes egyaltalan nem a kaverol szol, hanem a kontrollrol.

aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
33%

#34

Ha úgy érzed, hogy kontrollálni akar a párod, akkor ki lehet lépni a kapcsolatból. Nem kényszerít senki, hogy együtt maradj vele.

De az azért elég gáz, hogy egyeseknek fontosabb a kávé, mint a párjuk. Szr dolog a függőség.

aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
46%

#35

Szar dolog a tarsfuggoseg is, amikor labtorlonek hasznalnak, iranyitanak, es te megis ket kezzel kapaszkodsz, mert jajj csak ne maradj egyedul. Ez sokkal szarabb, mint a kavefuggoseg.

aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
33%

#36

Az mióta labtörlőnek használás, hogy megkér a párod valamire, ráadásul pont egy hülyeség abbahagyására? Úristen...

aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
45%
37: én nem az a válaszoló vagyok, de ami neked hülyeség, másnak nem az. Ha igazán szereted a másikat, nem akarod korlátozni, legalábbis nem olyan téren, hogy ezt meg azt egyáltalán ne fogyaszd (kiv. nyilván a kokain, de a kávé azért kis mennyiségben nem olyan káros)... az más kérdés, ha arra kér meg egy függőt, hogy redukálja le az elfogyasztott mennyiséget, de az már igenis korlátozás és erőszakos megváltoztatása a másiknak, hogy "megkéred", hogy ezt-azt ne fogyasszon.
aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
28%

#38

Maradjunk annyiban, hogy én ezt másképp látom. Egy kapcsolatban tudni kell kompromisszumot kötni. Ha meg nem férsz össze valakivel, mert ütköznek a fontosabb elveitek, akkor össze sem kell jönni.

aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
40%

39

Neked mi a pcsa bajod van amúgy?

aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!