Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a párotok arra kérne,...

Ha a párotok arra kérne, hagyjátok abba a kávéfogyasztást, megtennétek?

Figyelt kérdés
aug. 11. 12:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
68%

#20

Sokkal szomorubb, h meg 2024-ben is vannak ilyen "parok", akik megszabjak, mit csinaljon a masik, es meg sokkal sokkal szomorubb, h van aki engedelmeskedik ezeknek.


A kave amugy kis mennyisegben nem egeszsegkarosito. Drognak drog, persze legalis, es luxus is, de amugy full nem ez a kerdes.

aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
16%
Tényleg nagyon szomorú, hogy vannak emberek, akik próbálnak vigyázni a párjuk egészségére is. Mindjárt elsírom magam. ;(
aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
69%

#22

Akkor valoszinuleg rolad is irtam. Felnott ember egeszsegere vigyazzon o maga, senki masnak nem feladata ez.

aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
61%

Remélem, aki a kávé miatt vinnyog, az sem feldolgozott húst, sem cukrot, sem zsíros sültet nem eszik, de Budapesten sem fordul meg, hiszen a levegője felér egy laza dohányzással stb.

Beszarás, de tényleg, hogy mennyire kontrollmániás idióta itt egy-két ember.

aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
16%

#24

Az általad felsorolt dolgok a kanyarban sincsenek az undorító kávé egészségkárosító hatásaihoz képest.

aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
53%

25

Ezt alá tudnád támasztani BÁRMIVEL???

aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
26%

#26

Ennyi erővel te is felnőtt ember vagy, olvass utána. Nem az én dolgom bizonygatni neked semmit. További szép napot.

aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
47%
Miért kérne erre? Valószínűtlen ez a szituáció, ez inkább egy unalomból kitalált kérdés.
aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
37%

27

Ezt egy nemnek veszem. 😂😂😂

aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
45%
Nem alkalmazható nálam a kérdés, mert nem kávézon :D. Ha másról kellene lemondanom, mérlegelném, hogy mennyire jogos a kérés és tudom-e az adott cuccot mással helyettesíteni... pl. mogyoróallergiás ember közelében nem ennék mogyorót meg egyéb magvakat, pedig szeretem azért, de tudom, milyen káros, és azért nem hatalmas kedvenc. De pl. zöldséget, vajat, húst, kólát nem tudom, hogy tudok-e nélkülözni teljesen.
aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!