Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a párotok arra kérne,...

Ha a párotok arra kérne, hagyjátok abba a kávéfogyasztást, megtennétek?

Figyelt kérdés
aug. 11. 12:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
60%
Az nem kompromisszum, hogy "tedd azt, amit mondok".
aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
60%

#39 Anyám!!! Menj el pszichiáterhez, mert nem normális, hogy egy ártalmatlan, gyakorin feltett kérdés alatt ekkora hisztérikát csapsz, ilyen indulattal nyilatkozol és minősítesz vadidegen embereket napi 2 csésze kávé elfogyasztásáért! Neked valami komoly bajod van, esküszöm!


Komolyan, itt nem is a kávé a lényeg, hanem az, hogy senkit nem szabadna birtokolnunk, kontrollálnunk, erőszakkal megszabni másoknak, mit csinálhat mit nem, csak te ezt 5 oldalon, és 2 napon keresztül se vagy képes befogadni szellemileg....


Mikor unod meg, de komolyan...?

aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
33%

#42

Inkább te menj addiktológushoz, ugyanis nem normális az, hogy egy gusztustalan lötty fontosabb neked még az emberi kapcsolataidnál is.

Egyébként meg nem én neveztem kontrollmániás idióták másokat és nem én gyanúsítgatlak titeket azzal, hogy társfüggők vagytok, szóval nem velem van itt a legnagyobb probléma.

aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
50%
Egy csésze kávé megölte az anyádat, vagy miért zaklat fel a kávézás ennyire?
aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
39%
Neked meg talán a kávéelvonás ölte meg anyádat, vagy miért véded ennyire azt az undormányt?
aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
36%

Én nem a kávét védem, hanem a kontroll ellen vagyok. Nekem ez ugyanaz, mintha holnaptól a párom döntené el, milyen ruhákat hordhatok.


Te viszont szépen kikerülted a válaszadást. Gondolom, elnyomó kapcsolatban élsz, és ha minket meggyőzöl, hogy ez a normális, akkor nem kell változtatnod.

aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
39%

#46

Azt nem turném el én sem, hogy az öltözködésembe beleszóljon a párom. Viszont a káros szokásaimat simán elhagynám és nem csak az ő kedvéért, hanem egyébként is.


A kávé pedig továbbra is egészségtelen, hiába védi a sok koffeinfüggő.

aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
20%

De nem egészségtelen.


Tudsz angolul?


[link]

aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
38%

De, egészségtelen. És nem fogom egy csoport koffeinfüggőnek bizonygatni, hogy az.

Majd meg fogjátok tapasztalni később a nyomorult kávé hatásait, de az már nem az én bajom lesz.

Részemről ennyi.

aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
47%
Tehát a Harvard kutatói butábbak nálad?
aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!