Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ínyenc kávéfogyasztók milyen...

Senior Séf kérdése:

Ínyenc kávéfogyasztók milyen kávét ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig sötétkék (Exkluzív) Tchibot fogyasztottam, de már hónapok óta nem kapok sehol. Tudtok ajánlani valami jóféle kávét? Csak őrölt és főzős kávé érdekel.

márc. 8. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes kipróbálni vagy a nagy boltok kv kínálatot, szépen egyenként vagy az erre szakosodott (online)kv boltok kínálatát. Utóbbiakban kisebb mennyiséget is kimérnek.

Azért javaslom ezt, mert nagyon egyedi az ízlés, a helyi víz, a főzés és a fogyasztás módja.

márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
84%
Hát nem bolti kávét. Menj el akármelyik specialty kávézóba, ott vehetsz kávét, aminek van íze is, és frissen leőrlik neked.
márc. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el nézelődni a hazai kávépörkölők kínálatában.

Pl. Kapucziner, Bányai, Impresso, Roastopus stb.

márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én innen szoktam rendelni:


[link]

márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, skacok!
márc. 9. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ízlés a világ legegyénibb dolga. Nekem pl az Illy intenso az egyik kedvencem, a másik meg a helyi szupermarket hálózat saját márkás sötét pörkölésű kávéja
márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
53%

ma 18:43


Ez a teljesen egyéni ízlésre hivatkozás csak adott feltételek mellett lehet igaz; ha rendszeresen iszol jó minőségű kávét (de lehet szó zenéről, bármiről), akkor önkéntelenül is érezni fogod a minőségbeli különbséget a jó és a rossz között, és ritka perverz személyiség kell ahhoz, hogy ennek ellenére a rossz legyen a kedvenced.


Az már valóban egyéni ízlés kérdése, hogy a hasonló minőségű termékek közül mi áll közelebb az ízlésedhez.

márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!