Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor hívjam el randira? Nem...

Mikor hívjam el randira? Nem gyors az ütem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja megismerkedtem online egy lánnyal. Nem hiszek az ilyen online ismerkedős dologban, mert nagyon nehéz olyan partnert találni, aki kommunikatív.


Úgy látszik, ez mégis sikerült.

4 napja beszélgetünk, de nem túlzok, ha azt mondom, hogy szinte 0/24.. Hajnalokig fennt maradunk, csak azért, hogy beszélni tudjunk. Nagyon sok mindenben hasonlítunk és nagyon sok dologban egy véleményen vagyunk.

Mind személyiséget és mind külsőre is szimpatikusak vagyunk egymásnak, már már mesébe illő kategória ez az egész.


Egyértelműek az Ő szándékai, és az enyémek is.


Nade a nagy dilemma. Nem-e gyors az ütem, ha most hívnám el valahová? Én alapvetően lassan szeretek ismerkedni, de tényleg annyira közvetlen, annyira érdeklődik és szó szerint minden tökéletes, hogy megfordult a fejemben az is, hogy ha tovább várok lehet lassú lesz.


Fiatalok vagyunk. Nem 14 évre kell gondolni. :D 20-21 az életkor.



jún. 5. 17:25
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
52%
Minek pocsékolod erre az idődet? Ennyire unatkozol? Dehogy akarsz te ismerkedni, beburkolózol az "én írok, dehát ő nem válaszol" védelmébe, hogy elhitesd magaddal, hogy te dolgozol egy kapcsolaton. Dehogy dolgozol! Akkor nem olyannál ragadnál le, akivel nem juttok egyről kettőre.
jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:

49, 50#

Nem én zaklatom, Ő ír mindig első üzenetet, csak nem érdeklődik.


3 hét beszélgetés után szerintem 1 témát nem hozott fel, nem volt egy önálló kérdése, amivel megtudna ismerni a visszakérdezésen kívül. Ilyen esetben szerintem jogosan várnék tőle egy kis effortot..

jún. 21. 21:04
 53/60 A kérdező kommentje:
Ma beszéltünk kb 5 mondatot, Ő is megvan ezek szerint nélkülem és én is belefáradtam, hogy 80%-ot adok valamibe, és vissza kapok 20%-ot. Ez így alakult, én megtettem mindent.
jún. 21. 21:05
 54/60 anonim ***** válasza:
52%
És most pontot teszel a végére. Ennek így semmi értelme.
jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:

Miért mit kellene csinálnom?

Kuncsorogjak utána? Most se írt 6 órája, képtelen egy témát feldobni, hogy beszélgetni tudjunk.


Mit kellene tennem?

jún. 21. 22:29
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba. Ne válaszolj az üzeneteire.
jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
Mondom tegyél pontot a végére. Szerintem magyar nyelven írtam!
jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
100%
55, de leírtuk többen is hogy zárd le. Senki sem órta, hogy ne zárd le. Ne szaladj olyan szekér után ami nem vesz fel. Nem kell színpadiasan lezárni, csak ne írj neki.
jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

Végülis már az első válaszban leírtam, ha sokáig húzza az ember, általában megszakad a dolog. Igaz nem rajtad múlt, de nyilván oka volt, hogy nemet mondott.

Tapasztalnak jó volt. Aranyos ak tűnsz amúgy. Remélem, hamar találsz valakit,

aki megbecsül.🥰

jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
*aranyosnak
jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!