Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor hívjam el randira? Nem...

Mikor hívjam el randira? Nem gyors az ütem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja megismerkedtem online egy lánnyal. Nem hiszek az ilyen online ismerkedős dologban, mert nagyon nehéz olyan partnert találni, aki kommunikatív.


Úgy látszik, ez mégis sikerült.

4 napja beszélgetünk, de nem túlzok, ha azt mondom, hogy szinte 0/24.. Hajnalokig fennt maradunk, csak azért, hogy beszélni tudjunk. Nagyon sok mindenben hasonlítunk és nagyon sok dologban egy véleményen vagyunk.

Mind személyiséget és mind külsőre is szimpatikusak vagyunk egymásnak, már már mesébe illő kategória ez az egész.


Egyértelműek az Ő szándékai, és az enyémek is.


Nade a nagy dilemma. Nem-e gyors az ütem, ha most hívnám el valahová? Én alapvetően lassan szeretek ismerkedni, de tényleg annyira közvetlen, annyira érdeklődik és szó szerint minden tökéletes, hogy megfordult a fejemben az is, hogy ha tovább várok lehet lassú lesz.


Fiatalok vagyunk. Nem 14 évre kell gondolni. :D 20-21 az életkor.



jún. 5. 17:25
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
19%

Figyelj a barátok köztben volt egy rész, Géza elhívta randizni Kingát és Kinga a randi közepén elrohant. Tök gonosznak hitték, de kiderült csak hasmenése voot. Aztán Géza pirítóst vitt neki.


Ne ítéld el a nőt, lehet olyan dologról van szó, amit megtudsz és cuki lesz.

jún. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
68%

"lehet olyan dologról van szó, amit megtudsz és cuki lesz"


Igen, például bejelenti, hogy a pasijával ide meg oda mennek nyaralni :D

jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
0%
22, miért, az is cuki, mert manapság nem sok férfi viszi a párjat nyaralni önszantából. Én pl szeretnék utazgatni a párommal, remélem fogok.
jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
100%
Miután elutasított? Hát mondd meg neki határozottan, hogy te ismerkedni akarsz, nem levelezni, arra nincs időd. Ultimátum. Ha ő nem akar ismerkedni, akkor nem vehető komolyan. És lehet, hogy nem is az, aki, csak adatot gyűjt. Kiismer, azt írja, ami neked bejön. Nézd át a levelezéseteket kritikusan. Mennyit árul el magáról, vagy csak az tetszett meg neked, hogy valaki egyetért és meghallgat?
jún. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

#24

Konkrétan én hallgatom meg Őt. Visszanézném a beszélgetést, de 20 percig kellene megállás nélkül tekernem folyamatosan.. Egyértelműek a szándékai, csak valamiért lassabb ütemben szeretne haladni ezek szerint.

jún. 6. 10:45
 26/60 A kérdező kommentje:
De, tegnap óta változtattam a hozzáállásomon. Hajlamos vagyok túl lelkes lenni, ez a visszautasítás kicsit helyre rakott, hogy ne éljem bele magam semmibe. Beszélgetünk, aztán, ha úgy gondolja, majd Ő elhív valamikor. Szerintem ez lenne a legértelmesebb reakció erre, hogy ha már egyszer "lerázott", többször nem biztos, hogy meg kellene próbálnom.
jún. 6. 10:49
 27/60 anonim ***** válasza:
100%

"Egyértelműek a szándékai"


Ja a szándékai egyértelműek, te vagy a legjobb barátnője akit lelki szemetesládaként használ amíg másokkal jól érzi magát.

jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
78%

A #27-el mintha telepatikusan össze lennénk kapcsolva. Ugyan ezt akartam írni majdnem szóról szóra. Lelki szemetesládának használt.


Azzal viszont egyetértek veled, hogy többet nem kell próbálkoznod. Ha majd akar valamit, ő elhív. Te már megtetted az első lépést, innentől a labda nála pattog. Azért hagyd nyitva a lehetőségeidet, ismerkedj mellette nyugodtan mással is amíg a lány nem egyértelműsíti a szándékait. Tudom hogy nehéz, de tegyél egy nagy lépést hátra, te megtetted amit meg kellett és amitől sok csávó fél.

jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
71%
Ne pocsékold vele az idődet, ez nem az, akit te belelátsz. Nem gondolom, hogy te egy olyan partnerre vágysz, akinek te lehetsz a lelki szemetesládája. Ismeretlenül, párnapos levelezés után meg aztán pláne fura.
jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
Vissza vettem most a lelkesedésből. Ha azt látom, hogy egy téma végére értünk nem hozok fel új témát már, stb. Erőltesse meg kicsit magát, én már megtettem, amit tudtam. Nyitottam felé, a szándékaim egyértelműek azzal, hogy elhívtam, innentől rajta áll.
jún. 6. 18:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!