Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor hívjam el randira? Nem...

Mikor hívjam el randira? Nem gyors az ütem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja megismerkedtem online egy lánnyal. Nem hiszek az ilyen online ismerkedős dologban, mert nagyon nehéz olyan partnert találni, aki kommunikatív.


Úgy látszik, ez mégis sikerült.

4 napja beszélgetünk, de nem túlzok, ha azt mondom, hogy szinte 0/24.. Hajnalokig fennt maradunk, csak azért, hogy beszélni tudjunk. Nagyon sok mindenben hasonlítunk és nagyon sok dologban egy véleményen vagyunk.

Mind személyiséget és mind külsőre is szimpatikusak vagyunk egymásnak, már már mesébe illő kategória ez az egész.


Egyértelműek az Ő szándékai, és az enyémek is.


Nade a nagy dilemma. Nem-e gyors az ütem, ha most hívnám el valahová? Én alapvetően lassan szeretek ismerkedni, de tényleg annyira közvetlen, annyira érdeklődik és szó szerint minden tökéletes, hogy megfordult a fejemben az is, hogy ha tovább várok lehet lassú lesz.


Fiatalok vagyunk. Nem 14 évre kell gondolni. :D 20-21 az életkor.



jún. 5. 17:25
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
95%
Az eddigi tapasztalatom: minél tovább vár az ember, annál nagyobb az esély, hogy megszakad a dolog. Szerintem 4 nap reális. Ne húzd sokáig az időt.
jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg tőle! Persze, hogy gyors, de nagyon benne vagytok, nem? Biztosan ő is kíváncsi. Te vagy a fiú, neked kéne felvetned az ötletet.
jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
94%
Mi a legrosszabb ami történhet, ha elhívod?
jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Online ismerkedésnél nagyon gyorsan kell haladni, mert pillanatok alatt cserélődnek az emberek. Amíg én társkeresőztem, első pár óra beszélgetés után már hívtam is a lányokat randira. Ha igent mondtak, örültem; ha nemet mondtak, annyiban maradt az ismerkedés. Ha sokat vársz, jön valaki más és majd elhívja ő. Mindenképp hívd el, főleg ha ennyire egyértelmű hogy mind a ketten vonzódtok a másikhoz. Az online társkeresés teljesen más mint a személyes. Eleinte gyorsan kell haladni, mert szó szerint csak egy gombnyomásra vagy attól hogy valaki lecsapja a kezedről. Na meg élőben teljesen más mint hívásban/chatelve/videóhívásban. Lehet hogy írásban tök jól elvagytok, hosszasan beszélgettek élőben meg full kuka a másik és egyáltalán nem vonzódsz majd hozzá. Akkor meg legalább nem pazaroltál el napokat, heteket az életedből. Én mindenképp lépnék a helyedben.
jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
82%
Abszolút nem értem, mért kell az időt húzni holmi kerülgetéssel! Ha a buszon tetszik meg valaki, akkor először 10-szer megkerülöd a házát, mielőtt elmentek valahova? Te is tetszel neki, mire vársz? Tök értelmetlen egymás idejét rabolni a semmivel, mielőtt élesben is kiderülne, hogy ki a másik valójában.
jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb.

Lehet, hogy az élő találkozás nem lesz ilyen jó vagy intenzív.

Derüljön ki minél előbb.

Egy találkozásba nincs semmi.

Ez már nem lassú ismerkedés, hogy ennyit beszéltek.

jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig kb. 1 hét beszélgetés utánra terveztem a találkozókat. 3-4 alatt láttam, hogy nyitottak-e és rákérdeztem, de úgy szerveztem, hogy lehetőség szerint legyen még egy 1-2 nap a találkozóig. Úgy vettem észre, hogy ez nem volt túl lassú és görcsösnek sem tűntem így + elég időnk volt ahhoz, hogy minimálisan megismerjük egymást a randi előtt a másikkal.


Szerintem bőven jó időben hívnád el.

jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
84%

Eleve az emberi kapcsolatok alapja a személyes találkozó, kommunikáció. Nincsen olyan, hogy "túl gyors". Ha valakit érdekel a másik az menni fog, ha meg nem akkor felesleges egymás idejét pazarolni.


Nyilván nem azt mondom, hogy már holnapra találkozó, de ahogy 7-es is írja, legjobb pár nappal lelőtte szólni és elhívni valami programra.

jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
84%
Leggyorsabb ismerkedés amit láttam villamoson volt. Ült egy csaj, srác meg pár haverja felszálltak. A srác leült a csajjal szemben, megdicsérte milyen jól néz ki, elkezdett beszélni vele pár sort. Atom laza volt, pár perc múlva számot cseréltek a csajjal, majd leszállt a következő megállónál.
jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
85%
Én is azt mondom, hogy pár hét alatt ha nem történik semmi, bele lehet unni, akkor azért nem fogja akarni a találkozót. Megriitkulnak a csevegések.
jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!