Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor hívjam el randira? Nem...

Mikor hívjam el randira? Nem gyors az ütem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja megismerkedtem online egy lánnyal. Nem hiszek az ilyen online ismerkedős dologban, mert nagyon nehéz olyan partnert találni, aki kommunikatív.


Úgy látszik, ez mégis sikerült.

4 napja beszélgetünk, de nem túlzok, ha azt mondom, hogy szinte 0/24.. Hajnalokig fennt maradunk, csak azért, hogy beszélni tudjunk. Nagyon sok mindenben hasonlítunk és nagyon sok dologban egy véleményen vagyunk.

Mind személyiséget és mind külsőre is szimpatikusak vagyunk egymásnak, már már mesébe illő kategória ez az egész.


Egyértelműek az Ő szándékai, és az enyémek is.


Nade a nagy dilemma. Nem-e gyors az ütem, ha most hívnám el valahová? Én alapvetően lassan szeretek ismerkedni, de tényleg annyira közvetlen, annyira érdeklődik és szó szerint minden tökéletes, hogy megfordult a fejemben az is, hogy ha tovább várok lehet lassú lesz.


Fiatalok vagyunk. Nem 14 évre kell gondolni. :D 20-21 az életkor.



jún. 5. 17:25
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
1 táplálkozásból.. Most jót nevettem. :D 1 találkozásból****
jún. 7. 08:47
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor kérdezd meg tőle, hogy mit is akar, mert te ismerkedni, nem levelezni. Egyáltalán elérhető helyen laktok egymáshoz képest?
jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérdezted már, hogy ő mikor szokta rászánni magát az első randira általában /mikor nem korai már?

Mert pár hét v. pár hónap nem mindegy neked sem...

jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:

#42

Igen, nem lakunk messze egymástól.


#43

Jelen esetben ennél a lánynál akár hónapokat is tudnék várni, hihetetlen, hogy mennyire összhangban vagyunk. De ez jó ötlet, rákérdezek majd nála, hogy milyen ütem nála a nem gyors..

jún. 7. 17:49
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
Erre ne vegyél mérget. Kifejezetten gyakori, hogy aki írásban tökéletesnek tűnik, az élőben taszít, látvány, illat, beszédstílus.
jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
Személyes találkozó nélkül soha ne éld bele magadat előre. Sokszor még első-második találkozás után se, bár addigra már kezd nagy vonalakban körvonalazódni, hogy kb. milyen lehet a másik személy.
jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veletek? Találkoztatok már?
jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:

Egy kis update:

Nem, nem találkoztunk, továbbra is azt gondolom, hogy egy visszautasítás után "nála pattog a labda". Valljuk be, ha annyira érdekelném akkor Ő is elhívott volna. Igen, a férfinek illik, de, 1x már visszautasított.


Tettem is pár kétértelmű megjegyzést találkozóra azóta. Pl, egyik nap a barátaival volt valahol, én pedig írtam, hogy szívesen elmennék oda én is, de sajnos nincs kivel. Ha annyira nagy lenne részéről a kémia, akkor erre is lecsapott volna.


Azóta beszélgetünk online. Témákat nem nagyon hoz fel. Képes 3 órán keresztül figyelmen kívül hagyni, ha valami olyat írok, amiből nincs folytatás. Tehát nem tud kérdezni, nem érdeklődik. Az egyedüli pozitívum a jó reggelt és jó éjszakát üzenetek. Próbálkozik, de kommunikációban nagyon gyenge. Valljuk be, hogy kommunikáció ide, vagy oda, ha valakit érdekelsz, akkor a világ legnagyobb hülyeségét is megfogod tőle kérdezni..

jún. 21. 18:57
 49/60 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem minek zaklatod még szerencsétlent.
jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy ennek így mi az értelme, hogy te is úgy irányitod a beszelgetest, hogy ne legyen belőle semmi, ahogy ő is...
jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!