Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor hívjam el randira? Nem...

Mikor hívjam el randira? Nem gyors az ütem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja megismerkedtem online egy lánnyal. Nem hiszek az ilyen online ismerkedős dologban, mert nagyon nehéz olyan partnert találni, aki kommunikatív.


Úgy látszik, ez mégis sikerült.

4 napja beszélgetünk, de nem túlzok, ha azt mondom, hogy szinte 0/24.. Hajnalokig fennt maradunk, csak azért, hogy beszélni tudjunk. Nagyon sok mindenben hasonlítunk és nagyon sok dologban egy véleményen vagyunk.

Mind személyiséget és mind külsőre is szimpatikusak vagyunk egymásnak, már már mesébe illő kategória ez az egész.


Egyértelműek az Ő szándékai, és az enyémek is.


Nade a nagy dilemma. Nem-e gyors az ütem, ha most hívnám el valahová? Én alapvetően lassan szeretek ismerkedni, de tényleg annyira közvetlen, annyira érdeklődik és szó szerint minden tökéletes, hogy megfordult a fejemben az is, hogy ha tovább várok lehet lassú lesz.


Fiatalok vagyunk. Nem 14 évre kell gondolni. :D 20-21 az életkor.



jún. 5. 17:25
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ez kemény! Élt az alkalommal :) Tanulhatnánk tőle.
jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Csak sok tapasztalatom nincs, ezért kérdeztem.

Jól kijövünk az biztos, meglátjuk, mi lesz belőle, de ilyet még nem éreztem. Az is lehet bukó lesz, de csak az tud elbukni, aki próbálkozik.

jún. 5. 18:52
 13/60 A kérdező kommentje:
Nem jött össze, gyorsnak találja. Na mindegy, ezek szerint én gondolok ebbe túl sokat. Akkor visszaveszek vagy 3 fokozatot innentől kezdve, én megpróbáltam.
jún. 5. 19:24
 14/60 anonim ***** válasza:
100%
Minden csaj nevében le a kalappal előtted, legalább megpróbáltad! Ügyes vagy!
jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%
Mondom még egyszer: ismerkedésben nincs olyan, hogy "gyors". HA érdekled a másikat akkor találkozni akarsz vele, ha nem akkor meg nem. Sanszos, hogy a sok beszélgetéssel csak annyit értél el, hogy te lettél a legjobb barátnője.
jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:

Csak kicsit elkeserítő, mert olyan jeleket adott, amiből egy 40iq-val rendelkező ember is azt venné le, hogy minél hamarabb szeretne találkozni. De mindennek van jó oldala, úgy látszik, beszélgetni jó velem, legalább ez pozitívum.


Nyilván nincs semmi veszve még, de szarul esik, hogy ezek szerint én képzelek ebbe többet bele. Túl lelkes vagyok, ez a probléma velem, most már rájöttem.

jún. 5. 19:48
 17/60 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj lelkesnek maradnod, egy búvalb.szott, életunt fickó senkit sem érdekel. Pihenj egyet, majd lesz még beszélgetőtársad, aki el is megy randizni veled.

Dühös vagyok a csajra helyetted is!

jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami zárdaszűz? Vagy inkább egy szakállas 70 éves férfi. Esetleg még két másikkal is ugyanígy levelezik. Az, hogy napokat átbeszéljen, és ne akarjon megismerkedni, az abnormális. Szerintem felejtős.
jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
76%

Hagyd a nőt akkor! Ha valaki engem érdekel és 4 napot átbeszélek vele, akkor megyek a találkozóra, maximum ha félek, akkor valami nagyon nyílt helyre szervezem és megkérek valakit, hogy kísérjen el.


Ha ennyi átbeszélgetett nap után egy kávéra nem akar leülni, akkor benne már nem is fog kialakulni semmi erősebb. Gondolom jó, hogy van egy beszélgetőpartnere és ezért a fenekét sem kell felemelnie a fotelből.

jún. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

#19

Lehet naiv vagyok, de én még hiszek ebben.

Érdeklődik, keres, kérdez..

jún. 6. 06:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!