Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor hívjam el randira? Nem...

Mikor hívjam el randira? Nem gyors az ütem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja megismerkedtem online egy lánnyal. Nem hiszek az ilyen online ismerkedős dologban, mert nagyon nehéz olyan partnert találni, aki kommunikatív.


Úgy látszik, ez mégis sikerült.

4 napja beszélgetünk, de nem túlzok, ha azt mondom, hogy szinte 0/24.. Hajnalokig fennt maradunk, csak azért, hogy beszélni tudjunk. Nagyon sok mindenben hasonlítunk és nagyon sok dologban egy véleményen vagyunk.

Mind személyiséget és mind külsőre is szimpatikusak vagyunk egymásnak, már már mesébe illő kategória ez az egész.


Egyértelműek az Ő szándékai, és az enyémek is.


Nade a nagy dilemma. Nem-e gyors az ütem, ha most hívnám el valahová? Én alapvetően lassan szeretek ismerkedni, de tényleg annyira közvetlen, annyira érdeklődik és szó szerint minden tökéletes, hogy megfordult a fejemben az is, hogy ha tovább várok lehet lassú lesz.


Fiatalok vagyunk. Nem 14 évre kell gondolni. :D 20-21 az életkor.



jún. 5. 17:25
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

#29

Hiába pár napos levelezés, szerintem csak úgy 0-24 írni egymásnak nem megszokott dolog.. Megnevettetem, bókolok, Ő szintén. Ezt így nem tudom átadni sajnos, de tényleg olyan jeleket ad, amiből azt lehet leszűrni, hogy nagyon bejövök neki.


Annyira egyértelmű jelek, hogy ha ebből bukó lesz, az tuti, hogy soha többet nem kezdeményezek, lehet gyáva dolog, de ha ez kuka, akkor nagyon nagyon sokat kell még magamon fejleszteni, hogy ilyen ne forduljon elő többet és ne dőljek be ilyeneknek..

jún. 6. 18:50
 32/60 anonim ***** válasza:
100%
A "soha többet" dolgot felejtsd el: az élet pont abból áll, hogy kísérletezünk, és van, amelyik nem jön be, van, amelyik meg igen. A gyógyszergyárak évtizedekig kísérleteznek gyógyszereken, és sokkal több holt hamvába, mint amiből lett is valami. Nem benned van a hiba, ő a fura.
jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a 32 választ csak néhányat, de abból amit látok ez a nő akiről ír a kérdező egy instabil nő. Oldalakat fecseg, találkozni nem akar. Ellentmomdásos. Nem fecsegek oldalakat azzal akit nem akarok megismerni és nem úgy fogom megismerni, hogy 1-2 hónapig telepakolom a chatet bulshittel.
jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
100%

"csak úgy 0-24 írni egymásnak nem megszokott dolog.."


Igazából de. Manapság mindenki ezt csinálja a legjobb barátnőjével.


"Megnevettetem"


Egyrészt ez önmagában nem jelent semmit. Hadházi is sokakat megnevettet, mégsem megy oda hozzá minden nő, hogy randizzanak már. Másrészt honnan tudod? Küldött nevetős szmájlikat? Azt akkor is küld az ember, ha el sem olvassa amit írtak.


"olyan jeleket ad, amiből azt lehet leszűrni, hogy nagyon bejövök neki"


Ha így lenne akkor most találkoztatok volna.

jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok a jelek?
jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
0%
Miért támadja mindenki rögtön a csajt? Van aki belelát többet egy barátságba aztán ha koppan akkor rögtön a másik a hibás. Gyönyörűen eljátszá az áldozatot. Hogy tudatosan vagy nem azt nem tudom. Minden ilyen ember azzal védekezik hogy "de hát a másik jeleket adott, a másik volt aki nyitott és közeledett felém" aztán ha elbeszélgetsz azzal aki a kosarat adta, akkor kiderül hogy távolról sem így volt.
jún. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
62%
Társkeresésről van szó, nem barátkeresésről. Online barátkozni, pláne ismeretlenül értelmetlen. A levelezgetés nem barátság. De ha a lány mégis barátkozni akar, és randira hívják, akkor nem az a megfelelő válasz, hogy még korai. Na ezért, 36-os!
jún. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
56%
37, attól meg igyanúgy ott van hogy lehet a kérdező lát bele többet. Lehet a csaj nem is közeledik felé vagy kiszúrta hpgy a kérdező mentálisan defektes de bunkó nem akar lenni hogy hirtelen leépítse. Én is ismerkedtem már meg társkeresés közben olyannal aki azt hitte hogy a non-stop pszichológusa vagyok, kettőkor írt nekem és szenvedett órákon át a semmi miatt, nem voltam bunkó és ezért nem adtam ki az útját, próbáltam tartani benne a lelket, de nem szívesen mentem volna találkozni hogy élőben is szívja a vérem. Ő meg azért, mert szóba álltam vele és hagytam hogy írjon, reagáltam rá már mindenféke szerelmet beleképzelt a kapcsolatunkba.
jún. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy társkeresőn ismerkedtek meg, nem csak úgy akárhol. A nő ömleng, nem udvarias. És ha nem akar találkozni, akkor azt kell mondania, nem azt, hogy korai.
jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:

#38

Sok mindent lehet rám mondani, de azt, hogy mentálisan probléma van velem, azt nem. Nagyon sokat foglalkozok magammal mentálisan és úgy gondolom, hogy jól kommunikálok.

Igen, társkeresőn ismerkedtünk meg.


Ha nem írok, Ő ír, mindig felhoz valamit, látszik rajta, hogy beszélgetni szeretne. Sőt, képes vagyok ghostingolni (hiába ír, nem írok neki semmit) és utána ismét ír. Jó reggelt üzenetek, "tökéletes vagy", "ennél jobb ez már nem is lehetne, ne aggódj", becézget is.. Egyszerűen lehetetlennek tartom, hogy csak beszélgetőtársnak gondol. Épp ezért írtam, hogy ha mégis, akkor nagyon megrendült ebben a generációban a bizalmam, mert ez már nem az első eset..


Félre ne értsétek, nem 4 nap után akarok vele összejönni. 1 táplálkozásból nem lett volna semmi, 1 találkozás után komolytalan bármi is szerintem, főleg 4 nap ismeretséggel. Találkozunk, megbeszéltünk volna rá 1-2 hétre ismét egyet (amennyiben élőben is megvan a kémia mindkettőnk részéről) és addig addig találkozni, amíg nem érezzük mind a ketten ugyanazt, mint a másik..


Szóval ez most ilyen nagyon 50-50, mert simán benne van, hogy csak levelezni szeretne, de ismét mondom: Azok alapján, amiket ír és ahogyan teszi ezt, lehetetlennek tartom ezt..


Mindenesetre jövök majd a fejleményekkel, mert úgy látom érdekel titeket. Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

jún. 7. 08:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!