Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik az emberek, hogy...

Miért hiszik az emberek, hogy ha egy Azahriah-ról szóló cikk alá oda írják kommentben, hogy "ez ki?", akkor elhisszük, hogy tényleg nem tudja ki ő?

Figyelt kérdés
Nyilván tudják. Hiszen mindenhol szembe jön, akkor is, ha nem akarjuk. Én személy szerint szeretem, a zenét is, amit csinál, meg magát az embert is szimpatikusnak találom. Természetesen nem kell szeretni, hiszen ízlések és pofonok, de azt sose fogom megérteni, hogy ócsárolni miért kell, őt is, meg a rajongóit is!? Ha valami vagy valaki nem érdekel, akkor simán nem foglalkozom vele, nem? Na de a kedvencem, amikor egyesek oda írják, hogy "ez ki?".. ezzel azt próbálja mutatni, hogy ha őnagysága nem ismer valakit, akkor az egy senki? 😂 Annyira szánalmas. És rengetegen csinálják, és igazából nem csak Azahriah-s cikkek alatt.

máj. 27. 11:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:

#58

Nyilván van aki nem tudja ki ő, és ezzel semmi baj nincs is. De aki oda kommentelget minden Azahriah-val kapcsolatos hír alá, hogy "ez ki?", az nem azért teszi mert nem ismeri és valódi választ vár a kérdésére. Akkor beírná a googleba...

máj. 27. 15:52
 62/66 anonim ***** válasza:
56%
A zenéje nem igazán tetszik, Azahriah nem érdekelt, amíg nem ugatott bele a politikába. Ez rendkívül ellenszenves volt, innentől kezdve csak egy kis hülyegyerek.
máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
66%
Sztem te csak azért írtad ki ezt a kérdést, hogy kötözködhessél a válaszolókkal. Sok eszed van. 😏
máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
63%
Ki a fa*zom az az Azahriah?
máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:

#64

Keress rá ha érdekel. Ha meg nem érdekel, minek írtál ide? 😂

máj. 27. 18:48
 66/66 Tatyó ***** válasza:
50%

ki az.. tudom már: a toitoi warriah :D akit politikai manipulációra akarnak használni, úgy-e? Az éneklő donald kacsa

(bár Copi-t is így hívom)-nem mintha őt utánozná néha...

egy baunkó...

máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!