Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik az emberek, hogy...

Miért hiszik az emberek, hogy ha egy Azahriah-ról szóló cikk alá oda írják kommentben, hogy "ez ki?", akkor elhisszük, hogy tényleg nem tudja ki ő?

Figyelt kérdés
Nyilván tudják. Hiszen mindenhol szembe jön, akkor is, ha nem akarjuk. Én személy szerint szeretem, a zenét is, amit csinál, meg magát az embert is szimpatikusnak találom. Természetesen nem kell szeretni, hiszen ízlések és pofonok, de azt sose fogom megérteni, hogy ócsárolni miért kell, őt is, meg a rajongóit is!? Ha valami vagy valaki nem érdekel, akkor simán nem foglalkozom vele, nem? Na de a kedvencem, amikor egyesek oda írják, hogy "ez ki?".. ezzel azt próbálja mutatni, hogy ha őnagysága nem ismer valakit, akkor az egy senki? 😂 Annyira szánalmas. És rengetegen csinálják, és igazából nem csak Azahriah-s cikkek alatt.

máj. 27. 11:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
78%
Nem kellene ennyit reklámozni ezt a gyereket, én csak ennyit mondok. Nem szoktam Azariah-cikkekhez kommentelni, mert le se 💩om, de zavar, hogy még itt is promotálva van. A fiataloknak ez lenne a példa? Hogy hagyd ott az egyetemet, le se érettségizz és sztár lesz belőled? Ez egy végtelenül hazug kép, 100 ezerből, ha 1 embernek bejön és még sokat mondtam.. Tehát egy ez hamis, hazug kép.
máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
60%

30!

Rendben, ügyes vagy!😃

máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az irigységnél, bár kétlem, hogy a műveletlenségre, és gerinctelenségre bárki irigykedne, meg a nyalakodás a szánalmasabb. Mikor valaki azt hiszi, hogy attól lesz menő, ha nyalja egy nála ismertebb valaki hátsóját... elárulom nem lesz több ettől, sőt. Még nevetség tárgyává is válik.
máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

#33

Szerintem meg az a nevetséges amikor valaki azt hiszi, hogy menő gyűlölködni

máj. 27. 13:03
 35/66 anonim ***** válasza:
74%
Milyen egyetemet? :D Már kilencedikben kirúgták. Mekibe nem biztos, hogy felveszik, ha befuccsol...
máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:

#35

Nem fog befuccsolni :)

máj. 27. 13:06
 37/66 A kérdező kommentje:
Majd max magától kiszáll, de addigra bőven lesz elég pénze
máj. 27. 13:06
 38/66 anonim ***** válasza:
63%
Szerencséje van, hogy ekkora hátszele van és tolják hátulról, mert hogy a munkaerőpiacon nem állná meg a helyét, az fix..
máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
Szerintem ne foglalkozzatok Azahriahval. Aki nem szereti, ne hallgassa, ne idegesítse magát rajta feleslegesen! Nem kell szeretni őt, senki se tart pisztolyt a fejetekhez, hogy hallgassátok, hogy nézzétek, hogy olvassatok róla. Miért foglalkoztok akkor vele? Engedjétek el a témát, foglalkozzatok azzal, amit ti szerettek. Nektek is sokkal jobb, legalább nem idegeskedtek feleslegesen. Legyetek boldogok! 🥰
máj. 27. 13:12
 40/66 anonim ***** válasza:
77%
Látom kérdező, te személyes sértésnek veszed, hogy valaki nem ismeri vagy - urambocsás - nem szereti a te crássodat 😅 Jobban rapörögtél erre a témára, mint kellene.
máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!