Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik az emberek, hogy...

Miért hiszik az emberek, hogy ha egy Azahriah-ról szóló cikk alá oda írják kommentben, hogy "ez ki?", akkor elhisszük, hogy tényleg nem tudja ki ő?

Figyelt kérdés
Nyilván tudják. Hiszen mindenhol szembe jön, akkor is, ha nem akarjuk. Én személy szerint szeretem, a zenét is, amit csinál, meg magát az embert is szimpatikusnak találom. Természetesen nem kell szeretni, hiszen ízlések és pofonok, de azt sose fogom megérteni, hogy ócsárolni miért kell, őt is, meg a rajongóit is!? Ha valami vagy valaki nem érdekel, akkor simán nem foglalkozom vele, nem? Na de a kedvencem, amikor egyesek oda írják, hogy "ez ki?".. ezzel azt próbálja mutatni, hogy ha őnagysága nem ismer valakit, akkor az egy senki? 😂 Annyira szánalmas. És rengetegen csinálják, és igazából nem csak Azahriah-s cikkek alatt.

máj. 27. 11:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
81%
18# Csakhogy neki példát kéne mutatnia, mert hatalmas a rajongótábora. Igenis nagy felelőssége van ebben. Ehelyett az az üzenet, hogy igyál, füvezz, dugj félre stb. S ráadásul nincs olyan hangja, amivel ezt kompenzálni tudná. Hol van ő egy Freddie Mercuryhoz képest? Ég és föld.. Utána meg valami zenéjében is beszólt annak a csajnak, nem túl ízléses módon. Az a probléma, hogy Paul Streetként ennek a totál ellenkezőjét mutatta. Álságos..
máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
22%

#20

Akkor eltilthatod a gyereked a zenétől, mert a legtöbb zenésznek voltak hasonló ügyei. 🤷‍♀️

máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
58%

Azért írnak ilyeneket (bárkire vonatkozóan) mert ezzel akarják jelezni, hogy mennyire semmibe veszik az adott illetőt.

Én pl csak fotó alapján nem valószínű, hogy felismerném, de névről tudom, hogy kiről van szó.

máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
62%
Valaki amúgy tényleg nem tudja. Miért olyan nehéz ezt elhinni? Semmit sem jelent a teltházas sikere. Főleg úgy, hogy a legtöbb rajongója kislány és a karrierje előtt ismerte.
máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
68%
Tegnap óta én se tudtam ki ez. Azt se fiú-e vagy lány. Annyit tudtam róla, hogy "énekes", de mivel a csapból is folyik ez a kölyök, nem múlik el nap, hogy meg ne említsék vm hírportálon (csak tudnám miért, nem hírértékű), azt se tudom honnan kaparták elő. Szóval rákerestem, de nem nyűgözött le, azt se értem mit motyog.
máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
26%

#24

Ugyan már. Aki tényleg nem tudja és érdekli, az rákeres googlen, nem passzív agresszív kommenteket írogat.

máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:

16


Igen tudtam valaki kiemeli, amint vissza olvastam lattam, hogy elirtam.

máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
A legtöbb válaszból csak úgy árad az irigység. Pl #24 😄
máj. 27. 12:57
 29/66 anonim ***** válasza:
72%
Na tessek, errol en sem tudtam, Atilla mar a csajat is megcsalta. Mi lesz ebbol a gyerekbol... Nem mentseg, hogy fiatal, a huseg nem a kortol fugg.
máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy, vergődni lehet itt meg bárhol is habzó szájjal, hogy "ez egy senki" meg hasonlók, ti sokkal nagyobb senkik vagytok. Ő sikeres, sok pénze van, azt csinálj amit szeret, és magasról tesz ránk, egyszerű emberekre :) neki attól nem lesz rosszabb, hogy ti próbáljátok alázni. Én nagyon szorítok neki hogy nemzetközi szinten is sikeres legyen. Szerencsére van rá esélye bőven 🥰
máj. 27. 13:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!