Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik az emberek, hogy...

Miért hiszik az emberek, hogy ha egy Azahriah-ról szóló cikk alá oda írják kommentben, hogy "ez ki?", akkor elhisszük, hogy tényleg nem tudja ki ő?

Figyelt kérdés
Nyilván tudják. Hiszen mindenhol szembe jön, akkor is, ha nem akarjuk. Én személy szerint szeretem, a zenét is, amit csinál, meg magát az embert is szimpatikusnak találom. Természetesen nem kell szeretni, hiszen ízlések és pofonok, de azt sose fogom megérteni, hogy ócsárolni miért kell, őt is, meg a rajongóit is!? Ha valami vagy valaki nem érdekel, akkor simán nem foglalkozom vele, nem? Na de a kedvencem, amikor egyesek oda írják, hogy "ez ki?".. ezzel azt próbálja mutatni, hogy ha őnagysága nem ismer valakit, akkor az egy senki? 😂 Annyira szánalmas. És rengetegen csinálják, és igazából nem csak Azahriah-s cikkek alatt.

máj. 27. 11:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
77%
"Annyira szánalmas" De az, hogy erről ki írtál egy kérdést az gondolom nem az.
máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nem ismerem, bár nem is kommentelgetek ilyen cikkek alá, mert nem ér annyit.
máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
57%
Mégis mit kéne becsülnöm egy huszadrangú énekesen? Közel-keleti mulatóst vonyít, meg retkes toitoi mögött dug egy fiatal csajt. Mi ez a nagy hype körülötte? Nem értem..
máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
62%

Mert azt hiszik, hogy így majd kitűnnek a tömegből, hogy mekkora egyéniségek.

Én tudom ki ő, nem tetszik a zenéje, nem is foglalkozom vele.


Most megy a Való Világ is, én visszanézem az adásokat, ha unatkozom. Mindenki azt írja (a hivatalos oldaluknál), hogy ők bizony nem nézik ezt a szennyet. A fél ország mégis naprakészen informált, hogy mit örténik a músorban.


Nevetséges ez a képmutatás, jókat szoktam rajta mosolyogni. Akit valóban nem érdekel, az nem fog kisregényt írni, hogy mennyire sz*r, legyen bármiről is szó.

máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
28%
#1-es látom magadra ismertél🤨
máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
30%

Mivel Azahriah nyíltan odaállt egy ellenzéki politikus mellé, ki van adva a Rogán által fizetett trolloknak, hogy most őt kell valahogy kicsinálni. Pl. úgy csinálni, mintha A. egy jelentéktelen ember lenne.

Kíváncsi vagyok, a Puskás Arénát melyik másik magyar könnyűzenei előadó/együttes tudná megtölteni. Azt már meg se kérdezem, hogy Orbán meg tudná-e tölteni, mármint fizetett tapsolók nélkül.

máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
27%
3# Ja és megcsalta a barátnőjét nem mellesleg. Egy toitoi-dugásért. Na ezt az embert istenítitek. Gratulálok!
máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
39%
3-as vagyok. Én alapvetően nem akartam kommentelni, csak zavar, hogy Gyakorin is szembejön ez a gyerek.
máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
49%

#7 Nem vagyok Azariah szimpatizáns, nég mielőtt. De több millió ember csalja a párját, sokkal gusztustalanabb dugásokért is. Lehet, hogy pont a te egyik szeretted is, akiről egy rossz szót nem tudnál mondani.


Ha valaki szereti ennek az embernek a zenéjét nem feltétlenül jelenti azt, hogy a talpáról is lenyalná a koszt, annyira rajong érte.

máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
37%

Talán így próbálnak nem túl megfelelő módon megbirkózni egy számukra érthetetlen jelenséggel. Pl.: hogy végiggürcölve egy műszaki egyetemet mérnökként a kutya se ismeri őket, míg egy kilencedikből is kibukó, videós srác, aki wc-k mögött üzérkedik stadionokat tölt meg.

Talán a helyes értékrend végleges bukásán szomorkodnak.

máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!