Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik az emberek, hogy...

Miért hiszik az emberek, hogy ha egy Azahriah-ról szóló cikk alá oda írják kommentben, hogy "ez ki?", akkor elhisszük, hogy tényleg nem tudja ki ő?

Figyelt kérdés
Nyilván tudják. Hiszen mindenhol szembe jön, akkor is, ha nem akarjuk. Én személy szerint szeretem, a zenét is, amit csinál, meg magát az embert is szimpatikusnak találom. Természetesen nem kell szeretni, hiszen ízlések és pofonok, de azt sose fogom megérteni, hogy ócsárolni miért kell, őt is, meg a rajongóit is!? Ha valami vagy valaki nem érdekel, akkor simán nem foglalkozom vele, nem? Na de a kedvencem, amikor egyesek oda írják, hogy "ez ki?".. ezzel azt próbálja mutatni, hogy ha őnagysága nem ismer valakit, akkor az egy senki? 😂 Annyira szánalmas. És rengetegen csinálják, és igazából nem csak Azahriah-s cikkek alatt.

máj. 27. 11:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
54%
47# vagyok, na, most meghallottam pár számot, és legalább is nem elviselhetetlenül nyálas (mint ahogy a magyar könnyű zene 80%-a). A szövege is szellemes itt-ott. Az is profi, hogy nyelvet vált. Szóval mindenképp ügyes, és van tehetsége. Az énekhangnak ez a "kuruttyoltatása" ez néha kicsit sok. Az a direkt (?) beszédhibája néha kicsit idegesítő. De összességében kellemes. Kicsit sokat dalol a saját haláláról, ez lehet, hogy rejtett depresszió.
máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
48%

Hát, most kíváncsiságból utánanéztem, ki is ez, mert én tényleg nem tudtam. De így sem volt ismerős. Nyilván nem nézek olyan TV-csatornát, és nem olvasok olyan újságot, ahol a csapból is ő folyik. Eszemben sincs emiatt szégyellni magam.

Amúgy nem tudom, miért lenne alap dolog ismerni. Régen állami cégnél dolgoztam, egyszer kitalálták, hogyha egy celeb jön valamit intézni, szólni kell a főnökségnek. Többen azonnal jeleztük, hogy oké, de ennek feltétele, hogy az illető szóljon, hogy ő micsoda, mert én pl. akkor se ismernék fel egy celebet, ha az utcán nekemjönne.

máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:

"Hát, most kíváncsiságból utánanéztem, ki is ez"


Nem ez, hanem ő.

máj. 27. 15:40
 54/66 anonim ***** válasza:
82%
őfelsegge
máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:
Nem, csak simán ő :)
máj. 27. 15:43
 56/66 anonim ***** válasza:

#52

De te ezek szerint utánanéztél, nem kommenteket írogattál.

máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
24%
Azt nem tudom, hogy Dancsó, Azariás mentoraként, mit érezhet most, hogy túlszárnyalta a tanítvány? Vagy ő is zenei karrierbe kezd?
máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de pl.: én sem tudom azon kívűl, hogy egy ma felkapott énes, hogy ki is ő valójában. Nem érdekel, nem mozgat meg a stíílusa, így nincs közöm hozzá, tehát szerintem vannak hasonlóan is így, mint én, de van turbófan is, azaz 1:1.

Így szép az élet.

máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
23%

#57

Mentoraként?

Amúgy múltkor fikázta egy videójában de utána azt a részt kivágta, gondolom megijedt az Azahriah rajongóktól 😂

máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kért tanácsokat még Paliként a videóihoz.
máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!