Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik az emberek, hogy...

Miért hiszik az emberek, hogy ha egy Azahriah-ról szóló cikk alá oda írják kommentben, hogy "ez ki?", akkor elhisszük, hogy tényleg nem tudja ki ő?

Figyelt kérdés
Nyilván tudják. Hiszen mindenhol szembe jön, akkor is, ha nem akarjuk. Én személy szerint szeretem, a zenét is, amit csinál, meg magát az embert is szimpatikusnak találom. Természetesen nem kell szeretni, hiszen ízlések és pofonok, de azt sose fogom megérteni, hogy ócsárolni miért kell, őt is, meg a rajongóit is!? Ha valami vagy valaki nem érdekel, akkor simán nem foglalkozom vele, nem? Na de a kedvencem, amikor egyesek oda írják, hogy "ez ki?".. ezzel azt próbálja mutatni, hogy ha őnagysága nem ismer valakit, akkor az egy senki? 😂 Annyira szánalmas. És rengetegen csinálják, és igazából nem csak Azahriah-s cikkek alatt.

máj. 27. 11:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
54%
#10 szerinted mindenkinek azna vágya, hogy stadionokat töltsön meg és aki nem így tesz, az egy szerencsétlen f*sz?
máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
65%

Bauko Atillat (hivjuk mar a rendes neven) en csak azert nem partolom, mert a c szeru nyivakolas zenei amiben "enekel", meg a cimei "MI A FASZ" meg valami DROG, meg mit tudom en, kirugtak kozepsulibol gondolom azt sem tudja mi a kor kerulete, igaz csak pletykak de nem tudom mar lehet igazak vagy mar be is vallotta(k?), hogy benyomta a kek tojgliban tobb csajnak, es ki tudja hany evesek voltak egyebkent - lehet meg bunozo is, de mindegy - es erre epit politikat barki egy ilyen szemelyre, bocsanat, o (is) epit politikat es instagramban kozli a dolgokat, nem beszelve a helyesirasarol amit parizsban koltott. Apuja nemeto. ban el, honnan lett volna ennyi dologra penze, anyja nem tudom, de o is tamogatta ha jol tudom, a tinik meg ilyenek akik ezekre csipnek hogy MIAFASZ meg DROG meg ilyenek az meno.


En csak ezekert nem csipem a sracot, 27 evesen. Mert latom mekkora barom es kihasznalja a helyzetet szexualisan es celebkent. Ahelyett, hogy elment volna leerettsegizni, egyetem zene iskolaba ha annyira akar, akar Apuhoz kulfoldon, es megtanul valami hangszert vagy normalisan enekelni nem pedig c modra. Abbol sajnos van itthon eleg. Marmint c vonyito hang, meg talan c is...


Csak ezekert. Ha nem lenne ilyen, akkor mehetne politizalni, rendes alak lenne, kulturalt valoszinuleg, muvesz talan, igy mar jobb lenne. De amit lehet tudni es hallani rola, oke stadion tele van, kikkel? Mindegy. Hagyjuk...

máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 Szolovjov ***** válasza:
89%
Én annyit tudok róla hogy énekes, meg hogy okádék zenét csinál.
máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
71%

Azahriah zenéjéről nem akarok nyilatkozni, mert soha egy számát se hallottam, de mégis tudom kicsoda, annyit írnak róla a sajtóban.

Egyébként meg a művészet ízlés kérdése. Eszerint elég sokaknak tetszik, ha egy nagy stadiont tud megtölteni.

Itt meg többeknek nem tetszik. Akkor meg mi van? Bartók egyes zenedarabjai sem tetszenek a lakosság nagy többségének. A hozzáértők szerint mégis nagy alkotások. Pl. Zene húros hangszerekre, ütőkre és cselesztára c. műve nekem szimpla ricsaj, de zeneértők szerint nagy mű. Ezen nem fogok senkivel sem összeveszni. :-)

máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
58%

Ezt én se értem, én se szeretem a munkásságát úgyhogy nem fogok egész nap kommentelgetni róla szóló cikkekhez…

Gondolom ezek az emberek szeretnék megmutatni hogy ők különbek másoknál.

máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
47%

#12

Ha már “rendes nevén” hívjuk, akkor inkább Attila, nem? (Nem pedig “Atilla”)

máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
52%

Inkább a hatással van probléma, amit sok tinire gyakorol. Ha épp el nem kapja őket a retyó mögött.

Szóval egy felnőtt jó esetben már külön tudja választani a zenét a celebségtől, de a tinik akik ezeket a koncerteket megtöltik annyit látnak, hogy "bukj ki a gimiből, beszélj ocsmányul, ne tudj írni és csald meg a párod az első adandó alkalommal, olyan visszataszító helyen, ami mellett sokan még sétálni se szívesen sétálnak."

máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
31%

Mit lovagoltok ennyit a megcsaláson?

Azt képzelitek, más sztárok visszautasítják a rajongók közeledését? Akár van feleségük, akár nem, ezzel a lehetőséggel a döntő többségük él, ebben biztosak lehettek. Különben sem egy háromgyerekes apukáról beszélünk, hanem egy nőtlen fiatal srácról, aki élvezi az életet. És igen, tiniknek fiatalok szoktak a sztárjai lenni, nem 40-50 éves joviális, középosztálybeli öltönyös-nyakkendős vállalatigazgatók.

máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
24%
Komolyan nem is szeretem a srácot de ez a budis sztori már halál unalmas 😆
máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
79%

Lehet unalmas, de jól leírja az egész jelenséget.

Én ha szülő lennék biztosan nem szeretném, hogy egy ilyen gyerek legyen a saját kamaszom példaképe.

Bár nagy jövőt nyilván senki sem jósol neki. Azért az az érettségi mégis csak jó lett volna.

máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!