Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik az emberek, hogy...

Miért hiszik az emberek, hogy ha egy Azahriah-ról szóló cikk alá oda írják kommentben, hogy "ez ki?", akkor elhisszük, hogy tényleg nem tudja ki ő?

Figyelt kérdés
Nyilván tudják. Hiszen mindenhol szembe jön, akkor is, ha nem akarjuk. Én személy szerint szeretem, a zenét is, amit csinál, meg magát az embert is szimpatikusnak találom. Természetesen nem kell szeretni, hiszen ízlések és pofonok, de azt sose fogom megérteni, hogy ócsárolni miért kell, őt is, meg a rajongóit is!? Ha valami vagy valaki nem érdekel, akkor simán nem foglalkozom vele, nem? Na de a kedvencem, amikor egyesek oda írják, hogy "ez ki?".. ezzel azt próbálja mutatni, hogy ha őnagysága nem ismer valakit, akkor az egy senki? 😂 Annyira szánalmas. És rengetegen csinálják, és igazából nem csak Azahriah-s cikkek alatt.

máj. 27. 11:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
86%
39# Ki foglalkozik vele? Hát te írtál ki róla kérdést! 😂😂😆
máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
57%

#29

Az az “Atilla” továbbra is “Attila”.

máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

Én már elég ideig éltem ahhoz, hogy tudjam hogy a birka embereknek két csoportja van: az egyik aki minden trendet követ, az aktuális celebek az istenei, ami nem menő, azt élből elutasitja, és meg se próbál kilépni a komfortzónájából. A másik pedig az érme másik oldala, aki élből elutasít mindent ami menő, attol érzi magát különbek és okosabbak hogy lenézi a trendeket, és nem az definiálja a személyiségét hogy mit szeret, hanem az, hogy mit nem (fúj de rossz a híres énekes, fúj de rosszak az új filmek, fúj de rossz az új generáció, nem ér egyik se semmit, stb)


Egyiknek sincs önálló gondolata, stílusa, érdeklődési köre.


Aki hülyeségeket kommentel azariah cikkei alá, az nyilván a második csoportba tartozik. Őket is úgy vonzza azariah sikere, mint a rajongóit, csak ők nem szeretik, hanem lenézik. Nem foglalkoznának vele ha nem lenne ilyen szinten híres, nem kommentelnék hogy "ez ki", ha nem tudnák pontosan, hogy ki is ő.

máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is két T-vel és egy L-lel írja a nevét, ha bedühödve nyomjátok erre a pirosat. 🙃
máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:

#41

Te meg válaszolsz rá, és idegesíted magad rajta :D ne tedd

máj. 27. 13:20
 46/66 anonim ***** válasza:
24%
NE etessétek a TROLLT
máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. két hónapja hallottam róla először, amikor dupla koncertet adott valami stadionban, és ezen csodálkozott mindenki. Mondjuk nem irkálom oda sehová, hogy ez ki.

De ma megint írtak róla, úgyhogy lehet meghallgatom néhány számát.


50f

máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

#46

Nem vagyok troll, csak egy rajongó, aki nem érti, hogy azok akiket nem érdekel Azahriah, mégis miért foglalkoznak vele.

máj. 27. 13:42
 49/66 anonim ***** válasza:
23%
48# Hát, egyrészt irigyek, másrészt féltik a Fideszt tőle, ezért igyekeznek csökkenteni az értékét.
máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy csak a fideszesek bántják őt, meg a rajongóit.. bár ki tudja
máj. 27. 13:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!