Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is úgy érzi, ha itt...

Más is úgy érzi, ha itt privát üzenetet kap, mintha valami ajándék lenne?

Figyelt kérdés
Mindig olyan izgalmas meglátni a kis borítékot valamiért, mintha valami meglepetés lenne. 😅 Persze legtöbbször csak valami perverz sablon üzenet, amit figyelmen kívül hagy az ember, de mégis mindig olyan izgalmas, hogy vajon ki lehet és mit akar.
2022. szept. 3. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de általában csalódok.
2022. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

100% csalódás.

Általában a “kérdezhetek tőled valamit, amit mástól nem mertem” a felvezetés, de 99% valami fétises, szexualis vagy beteg dolog van benne.

1% meg az anyám szidása.

2022. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, dettó, de mégis megörülök valahogy mindig, ha meglátom. :D
2022. szept. 3. 23:06
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Általában, ha jó is a beszélgetőpartner akkor is eltűnik 1-2 levél után :/, szóval mindig csalódás.

20-on éves srác.

2022. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is nagyon szoktam kapni. Egy ember van akivel beszélgetek itt, de az csak szimpla "baráti" dolog.
2022. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Most a gyakoriról beszélünk?


Bennem inkább ilyen "na mi lesz ebből" érzést kelt.


Általában vagy csak valami simán primitív anyázást kapok, vagy valami világmegváltó ész osztást arról, hogy én egy gyári munkás csóró proli vagyok akinek soha sem lesz sem párja, sem lakása, sem boldogsága az életben.


Néha azt hiszik nő vagyok, vagy csak annyit írnak, hogy "ha nő vagy megdugnálak".


Esetleg 1-2 értelmesebb van aki privátban leír még dolgokat a kérdéssel kapcsolatban.

2022. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kíváncsi leszek amikor meglátom, hogy írt valaki. Örülök neki.
2022. szept. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Én is örülni szoktam amikor meglátom a borítékot, hogy na, végre valaki :D


Nem vagyok nő, szóval szerencsére engem elkerül a sok perverz f@sz :D Viszonylag normális üzeneteket kapok szóval én mindig örülök ha jön valami

2022. szept. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülök neki, mert általában csak a kötekedők írnak.
2022. szept. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Van az a személy akitől ajándéknak érezném.

De egyébként csak kíváncsiság, hogy ugyan mi jött, milyen beteg elme írt. Vagy ha valakivel beszélgetek, akkor annak örülök.

2022. szept. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!