Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is úgy érzi, ha itt...

Más is úgy érzi, ha itt privát üzenetet kap, mintha valami ajándék lenne?

Figyelt kérdés
Mindig olyan izgalmas meglátni a kis borítékot valamiért, mintha valami meglepetés lenne. 😅 Persze legtöbbször csak valami perverz sablon üzenet, amit figyelmen kívül hagy az ember, de mégis mindig olyan izgalmas, hogy vajon ki lehet és mit akar.
2022. szept. 3. 22:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
#8as vagyok, na biztos betalált a sok élettelen perverz és lepontoztak:DDD
2022. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
nyomtam 1 zöldet, hogy javítsak a helyzeten 11 :).
2022. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
Kettőt is kaptam, köszönöm :) Annyira nem izgat a százalék, de legalább ne érjék el a céljukat az élettelenek akik itt zaklatnak másokat :D
2022. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%

#11:

Én is nyomtam neked egy zöldet. Már az is jó, ha valakinek feldobom egy kicsit a napját egy ilyen aprósággal. :)

(Üdv: a 90%-os)

2022. szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%
Szoktam neki örülni, ha nagyritkán jön egy privi. De az utóbbi időben inkább csak trágárság jön valamelyik válaszom miatt. Egy egy kivétel néha van azért.
2022. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%
Persze, - azonnal törlöm az üzenetet és tiltom a feladóját!
2022. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%
Aha, olyan mint egy zsákbamacska. Megvannak a tippek, hogy vajon mi lehet, de mindig van remény valami váratlan meglepetésekre.
2022. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!