Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok miért sminkelnek?

A lányok miért sminkelnek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 18:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
2%
Mert rondák.
2020. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
86%

Én nem szoktam sminkelni, legfeljebb évente párszor előadásokra vagy különleges alkalmakra, akkor is mindig az egyik "szakértő" barátnőm csinálja meg.

Valaki szereti, hogy ezzel is feldobja magát, plusz színek, például. Néhány smink nagyon szépen ki tudja emelni az egyén előnyösebb tulajdonságait. Olyat is hallottam, hogy valakinek magabiztosságot ad.

20/L

2020. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
71%
6-os vagyok, egyébként a smink nem olyan ördögtől való, mint azt sokan gondolják, főleg fiatalabbaknál, fejlesztheti a kreativitást például. Csak tényleg a lényeg, hogy maga miatt csinálja, szeresse amit csinál és ne mások elvárásai miatt tegye.
2020. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
26%

Mekkora duma ez a "maga miatt tegye!"

Ha maga miatt tenné valaki, akkor ha 2 hétig nem megy el otthonról, akkor is sminkelne. Ezzel szemben az esetek 90 %-ában akkor sminkelnek a csajok, ha emberek közé mennek.

2020. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
21%

Ezért:


[link]

[link]

Aztán a csávó csodálkozhat, hogy ki az a szakadék mellette reggel...

2020. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
20%

Ez sem rossz. :D

[link]

2020. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
76%
Én személy szerint azért szoktam sminkelni, mert érdekel és feldob a változatosság, illetve mivel szemüveget hordok, így azért is, hogy optikailag nagyíthassam a szememet, ami a szemüveg miatt kisebbnek tűnik. Szeretem a színeket is, a rúzsokért egyenesen bolondulok...én így érzem magam jól. Félre értés ne essék nem full makeup-ba nyomom 0-24, de jobban érzem magam, ha egy kicsit megpróbálom kiemelni pl a szemem/az ajkaim.
2020. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
31%

"Mekkora duma ez a "maga miatt tegye!"


De akkor ez mindenre igaz. Hisz otthon nem a szép ruhádban ülsz, a hajad sincs belőve, mint mikor elmész otthonról.

2020. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
88%
Magam miatt, mert imádok sminkelni. Bár már kb 2 hónapja egyáltalán nem sminkeltem, mert most nem volt hozzá kedvem. Smink nélkül is ki tudok menni az utcára, nem azért sminkelek, hogy "szebb legyek". Amikor meg sminkeltem, akkor próbáltam mindig valami kreatívat vagy színeset csinálni, és inkább a szememmel töltöttem el sok időt, nem az arcommal, volt, hogy alapozót nem is használtam, mert az a része unalmasabb, a szememen tudok igazán alkotni.
2020. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
63%

Én szoktam smink nélkül is menni utcára, dolgozni stb, egyáltalán nem érzem elvárásnak hogy kellene.

Nálam a smink igazából annyi, hogy szempillaspirált használok - szeretem ha kap egy pici hangsúlyt a szemem, mert a szememmel maximálisan elégedett vagyok és szépnek tartom, ellentétben a szám formájával, inkább a szememet emelem ki. Plusz szoktam púdert felrakni, mert gondos ápolás, tisztítás ellenére is nagyon könnyen olajos, fényes lesz a bőröm, ami nem szép - úgy néz ki, mintha állandóan izzadt lennék, nem előnyös. :)

2020. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!