Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a, , jobb"...

Szerintetek melyik a, , jobb" lányok? Tegyük fel, hogy nem vagy valami szép. Inkább sminkelnéd magad napi rendszerességgel, hogy szép legyél, vagy pedig nem sminkelnéd magad?

Figyelt kérdés
Sminkelnétek e akkor magatokat? Vagy pedig nem? Pl azér nem mert hogy nem akarnátok becsapni a fiúkat, vagy hasonló okokból.
2013. nov. 17. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igazán olyan elképzelésed van a sminkről, ami kéne, hogy legyen. Én sem vagyok egy nagy szépség, de nem mások miatt sminkelek, hanem azért, mert jobban érzem magam vele, önbizalmat ad, és nem a legszebb az arcbőröm, ezzel pedig tudok segíteni. Csak igényesen akarok kinézni egy natúr sminkkel, amivel nem lehet olyan drasztikus változást elérni, hogy be lehessen valakit is csapni. Ebből kifolyólag nem is csodaszer, 1 kis szemhéjpúdertől nem leszek varázsütésre lehengerlő szépség, de már megbarátkoztam az adottságimmal, és abból próbálok kihozni valamit.

Ne az érdekeljen, hogy ki mit gondol, hanem, hogy te hogy érzed magad.

2013. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves #1, maximálisan egyet értek.

Én kb ugyanígy vagyok, hát, nem vagyok extraszép de egyáltalán nem vagyok ronda..:)

Kicsit sminkelem magam mert jó dolog csak nem szabad túlzásba vinni, ismerni kell a mértéket. Én csak halványan egy kis szemhéjpúder+spirál.

Nem költök rá túl sokat mert azért tök fölösleges..

2013. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudjon meg senki majd, de tényleg olyanoktól várnék véleményt, akik tényleg abba a nemszép kategóriába tartoznak. Most mondhattam volna azt is, hogy csúnya vagyok, de nem akartam így kiírni.
2013. nov. 17. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, és hidd el nem vagyok egy szépség. Gimiben sokat csúfoltak is miatta, ezzel is meg lehet valamennyire barátkozni. A minimális smink nekem kell, mert nekem az kell, hogy "igényes" legyek, és úgy nézzek ki, hogy adok is magamra, mert azt így is kell. De komolyabb változást az arcon erősebb sminkkel, árnyékolásokkal, stb. lehet elérni, amit maximum évi 1-2 különleges alkalomkor vállalok be. Most intelligens emberek vesznek körül, akiket már közel sem érdekel annyira, hogy ki hogy néz ki, így engem sem annyira. Így nézek ki, vagyok aki vagyok, ez van.
2013. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért mondtam, hogy ne haragudjon majd meg senki. Én elhiszem azt, amit te mondassz. :)
2013. nov. 17. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké:) Nem haragszom, csak ne érezd magad ezzel egyedül;)
2013. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azért sminkelem magam,minden nap,mert így érzem jól magam. Oké,kisboltba elszaladok smink nélkül is,de ha bárhova máshova megyek ahol tudom,hogy sok emberrel fogok találkozni meg több időt fogok házonkívül tölteni,akkor mindenképpen kisminkelem magam. Nem hiszem,hogy ezzel becsapnék bárkit,de nem is érdekel. Így érzem magam jól,szükségem van a kis sminkemre,ami amúgy a legalapabb dolgokból áll,még szemhéjpúdert se használok. De korrektor,esetleg alapozó, szempillaspirál kell. És akkor kedvtől,helyzettől függően jöhet a szájfény,tus,szemöldökceruza stb:)
2013. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Becsapás alatt azt értem, mikor pl megismerkedsz egy fiúval és később meglát smink nélkül.

Mert hiába festem úgy ki magam, hogy nem használok sokat, még is nagyon más lesz tőle az arcom. Elég csak egy vékony vonalú cicaszem és már is teljesen máshogy nézek ki.

2013. nov. 17. 22:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ahhoz, hogy valakit tényleg be tudj csapni a sminkkel nagyon erős smink kell.

Különben egy hétköznapi sminkkel (alapozó,szempillaspirál, szájfény, egy kicsi szemöldök-korrekció) csak eltakarsz 1-2 hibát vagy kiemeled ami szép rajtad.

Nyugodtan sminkeld magad, szinte mindenki csinálja, csak maradj természetes és ne ess túlzásba.

Például ilyennel még nem csapsz be senkit:

[link]

[link]


De ez már sok hétköznapra:

[link]

[link]

2013. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a becsapás dolgot teljesen értem. Én is gondolkodtam már ezen. de én csak alapozót használok inkább, mert nem szép a bőröm, pattanásos vagyok, ugyhogy az muszáj. Néha szempillaspirál, de az se mindig, mert még az is látszik hogy ha mindig van rajtad és egyszer nem, és furán nézel ki. és ezért én se sminkelem magam, régen viszont igen. kihúztam szemcerkával a szemem, meg ilyenek, de szerintem jobb ha nem, mert mikor valakit látok úgy aki mindig sminkeli magát smink nélkül, hát az valami brutál :D tiszta betegnek látszik :D
2014. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!