Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti eltűrnétek, hogy...

Lányok! Ti eltűrnétek, hogy ha a pasitok sminkelné magát?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 18:15
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nekem ilyennel nem lenne gondom. Ráadásul legalább igényes is és ad magára. (Az most más kérdés, hogy nekem pl nem kell pasi.)


*Thomasina*

2015. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha összefügg a munkájával vagy egy bizonyos dologgal.


Pl, profi vagy amatőr színész, zenész, farsang, buli poénból.

2015. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
És ha sminkel? Engem nem zavar, legalább ad magára!
2015. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk korrektort, alapozót használna még örülnék is. De ha lila szemfestékkel emelné ki a szemét vagy vörös rúzst használna az nem tetszene...
2015. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Ki sem tudom mondani mennyire taszítana. Lehet régimódi vagyok de egy férfi az legyen férfias és ne ilyen metroszexuális hogy a tükör előtt páváskodik órákon át...
2015. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Az igényesség meg az, hogy valaki "ad magára", az koránt sem a sminkelésnél kezdődik.

2015. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem. És az is kifejezetten taszít, amikor egy férfi ívelt, nőies szemöldököt szedet magának.

Ilyen dolgokat egy férfinál csak... Ne.

2015. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolatunk közben kezdené el, akkor rossz érzéseim lennének, mert alapból bizalmatlan vagyok, nem érteném, kételkednék abban, amit mond, elkezdeném azt hinni, hogy nem is ismerem. Persze, csak akkor, ha előtte nyomát sem láttam rajta semmi ilyesminek. Ha szedi a szemöldökét és gyantáztatja magát mindenhol, sokat foglalkozik a külsejével stb., akkor ahhoz képest ez csak egy lépést. Ha a semmiből jön, akkor lenne az, amit az elején írtam.


Ha így ismerem meg, akkor ha amúgy összejönnék vele, akkor emiatt nem mondok rá nemet, de én inkább annak örülök, ha sz*rik a külsejére az igényességen kívül.

2015. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Imádnám.


Nagyon szeretem, amikor egy férfi nem csak azért figyel magára, mert épp összeszedett valami nőt, hanem mert alapból is igénye van rá. Van véleménye arról, hogy mit hord, hogy néz ki. Sokkal szexibb, mint aki leszarja, hogy néz ki. Sőt, aki leszarja, hogy hogy néz ki, azt én is leszarom.

2015. júl. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vonzó ha egy férfinek szép a bőre, szép az arca. Ha ezt sminkkel kiemeli úgy hogy a természetes hatás ne vesszen el, az szerintem bátor és szexi. A barátom pl. figyel a bőrére, bb krémet használ és kozmetikussal festeti a szempilláját, leheletnyit igazíttat a szemöldökén is, de a szememben ettől még (sőt részben ettől) még vonzóbb, még férfiasabb. Szemhéjfestékkel, szájfénnyel vagy spirállal már nem lennék kibékülve, ezek maradjanak csak az én kiváltságaim. :)
2015. júl. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!