Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok miért sminkelnek?

A lányok miért sminkelnek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 18:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Hogy szebbnek tűnjenek.
2020. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
47%
társadalmi elvárás
2020. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
54%
Mert maguknak akarnak tetszeni, és ezzel teljes franciásan élve: Toilettejük:)
2020. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
46%
Én inkább azt szeretném tudni, hogy a fiúk miért sminkelnek? ...már aki sminkel.
2020. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
49%
Valóban társadalmi elvárás, ugyanúgy, mint a melltartó, a fogyókúra, stb.
2020. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%

Ha tényleg NEKI tetszik és tényleg nem azért sminkel, mert másoknak akar megfelelni, akkor azzal nincs gond, de valljuk be, szerintem az utóbbiból van több, mivel a smink divat, ahogy sokminden más is divat, a fiatalok többsége pedig követi az épp aktuális divatot legyen az bármi(smink, öltözködés, zene...), fiúk-lányok egyaránt. 12-16 éves lányok nagyrésze már sminkel meg nagylányosdit játszik, fiúk nagyrésze meg oldalt lenyíratja a haját, JBL-en bömbölteti ezt az ameno dorime remixet meg az xxxtentacion-t, mert ezt látják másoktól, erre tanítják, hogy ők most ettől lesznek nagykislányok meg nagykisfiúk.

De ez mindig is így volt. Egyébként meg letojom, mert mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, ameddig azzal másnak nem árt, pl. JBL-en bömböltetni a zenét azért még mindig pofátlanság.

2020. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
Én azért mert szerete a színeket, a ruháim is mind színesek, épp ezért szeretek színes szemhélypúdert, tust, szemceruzát vagy épp rúzst használni. Nem azért sminkelek, hogy elfedjem a hibáimat, nem használok se korrektort se alapozót (nem szeretem az érzetüket sem az arcomon), hanem azért, mert szeretem összeegyeztetni a színeket az arcomon a ruháimmal
2020. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
47%
Mert nem annyira szépek, mint akarnak lenni
2020. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
21%

Én pl nem sminkelek,meg vagyok elégedve magammal,söt nem is àll jól a smink,igazi természetes szépségnek tartanak,képet nem teszek fel,de a fiatal winona Ryderre hasonlįtok nagyon àllítólag se mükörmöm,se müszempillàm nem volt soha,még körömlakkot se hasznàlok,nincs ilyesmikre szükségem,anélkül is szép vagyok és magabiztos,a fiùk is rajongtak értem mindig.

Màr kicsit idösebb vagyok,24 éves,lehet nem nekem szólt a kérdés,de tini koromban is így volt.

2020. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%

Köszónjük kedves 9es az "I'm not like other girls" előadást, most aztán megmutattad, hogy mennyivel több és szebb vagy minden lánynál 🙄


24 évesen meg minden vagy csak nem idős, még a középkorúság kezdetének számító 30tól is messze vagy.

2020. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!