Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy a barátok...

Miért van az, hogy a barátok idővel szép lassan elkopnak, amint párkapcsolatuk lesz, egyre kevésbé érnek rá, a barát/barátnő fontosabb lesz, mint egy többéves barátság? Ez valahol érthető, de az is, hogy rosszul esik, ki hogy viseli?

Figyelt kérdés
szept. 12. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok. Bocs, nem akartam ezt elviccelni. Borzasztó rossz érzés, tudom, bárcsak mondhatnék valami biztatót.
szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Vettem a viccet. :o) De igazad van. Az valamelyest "vigasztal", hogy nem csak én vagyok így...
szept. 12. 19:38
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó hozzászólások!Háát igen nem kéne eltűnni egy "barátnak".Amúgy szívesen ismerkedm.f
szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

5-ös. De arról volt szó amit én írtam.

Azt kérdezte a kérdező miért kopnak el a barátok=felszívódnak. Nem pedig azt, hogy mitől elfoglalt valaki. Mivel te csak azt elemezted mitől lesz valaki elfoglalt. Viszont képzeld mindenkinek vannak párkapcsolatai vagy voltak, bár nem mint ha egy kapcsolatban élő ember kicsit is elfoglaltabb lenne, vagy több dolga lenne mint egy szinglinek. Egyébként van mikor a haverjaiddal már nem is éltek egy országban. Van telefon meg internet.

szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hozzátennék, ha már a távolság is szóba került, hogy az én "legjobb" barátommal egymás mellett levő kerületben élünk. Négy villamosmegálló a távolság.

És utóbbi három évben mégsem ért rá találkozni, még egy órára sem.Néha összefutunk az utcán,ahol általában a párjával van - mint mindig.


8-as vagyok

szept. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A legközelebbi barátaim közül kettőt azért "vesztettem el", mert nekik párkapcsolatuk lett, és szinte szó szerint azonnal el is felejtettek azzal a lendülettel. Amint gondjuk lett, hirtelen rögtön fontos lettem, de ez meg addig tartott, míg a párjukkal lévő gikszert meg nem oldották. Akkor visszatértünk arra, hogy hónapokig nem írtak vissza, vagy sorra mondogatták le utolsó pillanatban az előtte megbeszélt programokat.

Mindegyik pocsék egy érzés volt, főleg, mert nekem úgy tűnt, régen én is fontos lehettem nekik. Nemcsak ők nekem.

Értem azt, hogy változnak a prioritások, de azzal nehéz volt megbékélni, hogy ennyire könnyen el tudnak emberek dobni másokat.

szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!