Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátság párkapcsolattal...

A barátság párkapcsolattal nem kompatibilis?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy amikor nincsen párom se nekem se a barátomnak akkor tényleg egy jó jóbarátság működik kettőnk között, programokat csinálunk, beszélgetünk, de ha valaki párt talál, egy párkapcsolata lesz onnantól sokszor a barátság leépül, ritkán beszélnek ,eltávolodnak egymástól a felek
szept. 1. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
De.
szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Személytől és bizalmi alapon függ ez a kérdés leginkább.
szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak ideiglenes barát.


Amolyan jó vagy ha nincs más...

szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Részemről nem nagyon működtek együtt, egyik barátnőm totál lesz*rt miután párja lett, pedig én szívesen találkoztam volna vele, pedig nekem is van párom. Másik barátnőmmel heti 1-2szer találkoztam, vissza hallottam, hogy én milyen bunkó vagyok hogy elkezdtem lesz*rni, miközben csak én kerestem. Nyilván ha lesz párom kevesebbet leszek velük, de úgy gondolom a heti 1-2 találkozás is jó. Ők csak inni jártak, olyanokkal akiket én nem szeretek, minek mentem volna.
szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj, megint az összetett dolgok, amiket rosszul egyszerűsítünk le.


Ha egyetlen barátod van, és az egyikőtöknek párja lesz, az a másiknak nyilván szívás, de nem jelenti azt, hogy választani kell. Létező jelenség, hogy valakinek csak szingliként megy a barátság, de ez az ő hozzáállását és a barátság fontosságát mutatja.


Másrészt ha egyetlen barátod van, ott nem a párkapcsolat jelenti a problémát, hanem a saját kiszolgáltatottságod. Ha neki lesznek más barátai is, vagy egy rosszabb munkarendje, simán köthetsz ki ugyanott.


Nemileg semlegesen fogalmaztad meg a kérdést, de muszáj vagyok megjegyezni, hogy ezt a tünetegyüttest gyakrabban figyeltem meg nőknél. Sok nő valamiért exkluzív 1:1 kapcsolatokra van huzalozva, amiben valóban vagy barátnő, vagy egy pasi fér meg.

szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!