Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan osztottam ki?

Jogosan osztottam ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy jóbarátom 28 éves és nem volt még kapcsolata.

Prostival vesztette el, néha - néha eljár k*rvazni.

Életébe nem volt még párkapcsolata, nem aludt nővel, nem vitt haza egy nőt se bemutatni a szüleinek.

Munkanélküli már egy éve.

Na most valamelyik nap kérdeztem

hogy nem akarsz már végre valami nőt fogni, bemutatni a szüleidnek stb? Ideje lenne már, erre ő jött azzal hogy ő nem fog akármilyen nővel össze jönni, legyen tanult, szép, legyen jó munkája, legyenek céljai, majd mikor én hozza vágtam hogy nem kéne válogatnod, munkanélküli vagy érettségid sincs, van egy szakmád de ahhoz se értesz semmit és hogy sok nő már szóba se áll olyannal akinek minimum egy érettségije sincs.

Erre ő jött azzal hogy a nőket ezek a dolgok nem érdeklik és hogy neki úgyis egy tanult szép okos irodista nője lesz, mikor ezt kimondta az állam leesett.



jún. 22. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Érzéketlen volt egy ilyen helyzetben lévő embertől számon kérni, hogy miért nincs nője. Abszolút nem ez a prioritása az életben, erre azzal basztatod hogy miért nem fog nőt magának, mikor alapvető dolgokkal kellene egyenesbe jönnie saját magával kapcsolatban is. Az, hogy neked 'hülyeségeket beszélt' vagy flegma válaszokat adott, az vehető egy védekezési reakciónak is, ha így neki szegezted a kérdést.
jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Neked nincs életed, hogy máséval foglalkozol?
jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

Jól tetted!

Fel kell nyitni a szemét!

jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Megnyugodhatsz, nem lesz neki. A külső nem minden.
jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felesleges szájtépés. Nem te fogod felnyitni a szemét. Nagyon jól tudja, hogy nem lesz senkije és ez neki így nagyon is jó. Ha a maga elképzelt nőjével találkozik, ő se lesz neki megfelelő. Ez viszont már az ő baja.

Ha naponta panaszkodna nekem, én is kiosztanám. Rendben van, hogy az embernek van egy ideálja, ettől még senki nem lesz felszínes. Csakhogy a szerelem vak, és lehet, hogy nekem a tetkós, macis fêrfiak jönnek be, mégis szerettem már bele teljesen más alkatú férfiba és nem azért, mert êppen nem volt más.

Sajnálom az olyan embereket, akik szemellenzővel élnek, de amíg saját maguk nem látják be, hogy ez így nem lesz jó, addig változni nem fog.


Olyan ez, amikor 98 kilósan döbbenten rá saját magamtól, hogy iszonyatosan elhíztam. Hiába volt, aki szóvá tette, magamtól kellett rájöjjek. Most 80 kg vagyok, szuper döntés volt fogyni.

jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha ronda is mellé, akkor mondjuk tökmindegy. Én például ronda vagyok, nem is adok sokat a külsőmre meg a többire, mert minek. Ha nincs munkám, akkor nincs. Akármennyire tepernék, felesleges.
jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!