Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Természetes, hogy érdeklődik...

Természetes, hogy érdeklődik a párkapcsolatom iránt?

Figyelt kérdés

Az exemmel 4 éve mentünk szét, nem volt harag vagy veszekedés, azóta is nagyon jóban vagyunk, évi többször is van hogy jókat beszélgetünk egymással. Van hogy hónapokig nem beszélünk egymással, majd mikor megint elkezdünk beszélgetni, majdhogynem rögtön az elején mindig megkérdezi hogy az új párommal együtt vagyunk-e még.

Ez mennyire fura, hogy sokszor a legelső téma amit felhoz az az új párkapcsolatom? Lehet hogy féltékeny vagy ilyesmi? Ugyanakkor ő gyakran célzott már arra hogy ő az exével (vagyis velem) nem jönne többet össze.



jún. 16. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem féltékeny lehet. Sokat agyalhat ezen.
jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De amúgy annak idején ő volt az aki nem akarta folytatni. Lehet hogy megbánta vagy mi?
jún. 16. 21:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem megbánta és ha tehetné, újra kezdené veled.

"Ugyanakkor ő gyakran célzott már arra hogy ő az exével (vagyis velem) nem jönne többet össze." - Ez csak terelés.

jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Én is érdeklődöm az exeim után. Amíg mást boldogítanak egyik se akar visszajönni 🙏
jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Vagyis akkor te nem is szeretnéd hogy vissza menjenek? Bár akkor hogyhogy érdeklődsz irántuk?
jún. 17. 12:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Így van ahogy mondod. Két személynél volt második esélye is. Nincs harmadik. Sőt másnál se második. Tudom, gonoszság tőlem, de tegyék tönkre mások idegeit és lelkivilágát, ne az enyémet.
jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
...és nem közvetlenül tőlük, közvetett személyek által. Ilyenkor tudom, hogy nem változtak semmiben, és jövök rá nem hibáztam a kapcsolatunk alatt. Kettő akik a harmadik eséllyel se éltek visszajönnének. Jelenleg szinglik míg nekem most kezd kialakulni egy boldog kapcsolat.
jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 Ja hát úgy igen, aki már másodjára is eljátszotta akkor teljesen érthető. Nálam is volt ilyen, harmadik esély nem is lesz az biztos.
jún. 17. 14:53
 9/11 anonim ***** válasza:
És talán ez így van rendjén (#4,#6-7)
jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Amúgy nálunk az első kapcsolat volt kettőnk között, csak nem értem igazán a viselkedését.
jún. 17. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!