Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan erős barátság...

Létezik olyan erős barátság ami szinte olyan mint egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatot nem akarok lassan 40 éves vagyok és állandóan elhagytak megcsaltak úgy gondolom hogy a párkapcsolat csak a fájdalommal jár....

Viszont sajnos úgy érzem hogy olyan erős barátság nem létezik, vannak barátaim, vannak nagyon jó barátaim is, akiknek párjuk van azok egyértelműen hogy inkább a párjukkal vannak, velük alig beszélek néha találkozunk. Akiknek nincsen párjuk azokkal szorosabban vagyok de messze nem olyan mint egy párkapcsolat, igaz sokat találkozunk, sokat beszélünk, de sokszor úgy érzem hogy nincs úgy mellettem igazán, úgy érzem hogy hiába van egy nagyon jó barátom attól még magányos vagyok


júl. 29. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
40 évesen már nincs. Előbb utóbb az a barát megtalálja az igazit, hozzámegy, gyerekük lesz, rögtön ők lesznek neki a legfontosabbak. Velük beszéli meg a problémáit és hozzájuk fogja teljes mértékben igazítani az életét, te max csak másodlagos leszel.
júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Ettől félek ezért reménykedek hogy van olyan aki nem akar párkapcsolatot még rajtam kívül. Állítólag nem találja meg mindenki a társát
júl. 29. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Biztos van, de ritka mint a fehér holló.
júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már nem akarok többet párkapcsolatot,de barátom sincs.Ugyanis szépen lehorgonyoztak otthon és papucs funkciót töltenek be.

Ez van, egyébként próbáltam barátkozni,de totál félreértik még a fogalmát is, nemhogy az ismerkedést.


55 F

júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem szeretnék több párkapcsolatot. Igaz, csak egy volt, de arra rá ment a fél életem.

A barátság is lehet olyan, mint egy jó párkapcsolat, már ha megtalálja az emberlánya/emberfia a legeslegjobb barátját, akivel tényleg őszintén tud beszélgetni. Na, az ilyen barát tényleg ritka, és talán nincs is ilyen.

júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!