Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnő a haver pasitól miért...

Barátnő a haver pasitól miért kér ilyet?

Figyelt kérdés
Csak barátok vagyunk, semmi több. A barátnőm vett új ruhát, ami szerinte nagyon jól áll rajta, és mondta hogy mindenképp felveszi amikor találkozunk hogy lássam rajta milyen csinos benne. Miért fontos ez neki? Megerősítés végett? Azt mondta hogy jól esik neki ha megdícsérem, de ém ezt csak mint haverja teszem, nem több részemről. Miért fontos az én véleményem neki?
júl. 2. 23:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

"Jesszus, ti fiúk mennyit kombináltok."

Miért? Ha barátok vagyunk, miért akar egy lány tetszeni? Én sem akarok a lány barátomnak tetszeni, ez nem arról szól, ez barátság, nem párkapcsolat. Más fiúknak akarjon tetszeni, csinos lenni.

júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Keféld má meg 🤣🤣
júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%
Tetszeni akar Neked, ha megcsokolnad biztos hogy tobb lenne belőle. Pasit is olyat valasztott Mint te
júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
5%

"Miért? Ha barátok vagyunk, miért akar egy lány tetszeni? Én sem akarok a lány barátomnak tetszeni, ez nem arról szól, ez barátság, nem párkapcsolat. Más fiúknak akarjon tetszeni, csinos lenni."


Leírtam, én lányként a lánybarátaimnak is tetszeni akarok. Kérdezd meg tőlük, hányszor kérdem tőlük, hogy csodaszép-e a hajam, ha épp fél órát fontam előtte.


Bár az egész sztornó, ha Gen Z korúak vagytok. Ők már basznak mindenkivel, nem tudnak barátok lenni őszintén.

júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%

Ez felhivas keringore, keszen all parosodni veled a csaj

27 evesen ennyit nem tudni b+ szégyen vagy

júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!