Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom barátnője rám mozdult,...

Haverom barátnője rám mozdult,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Haverom át hívott este de részeg volt mire oda mentem el aludt és barátnője fogadott iszogattunk aztán rám mozdult de én le koptatattm szépen nekem van barátnőm és szeretem de akkor is mondta ő meg szerez engem akkor is de nekem nem kéne tényleg..el mondjam baveromnak szerintetek? Kicsit rosszul érzem magam miatta

jún. 30. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

" Haverom barátnője rám mozdult,mit tegyek"


Mozdulj rá te is, és húzd nyakon!

jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szar dolog, sajnálom.


Sztem több dolgon múlik, pl mennyire jó, régi barátság, illetve ő milyen régóta van együtt a lánnyal, mennyire komoly dolog...


Vannak nők, akik az alkoholtól nem tudom máshogy mondani, teljesen begerjednek, lehet ő is bánja, nem is emlékszik teljesen.

Lehet hogy simán ilyen könnyű természete, és a haverod úgy is 1-2 évente vagy gyakrabban cserélgeti a nőit, akkor mondanám.

Ha felületes haverság, hagynám a fenébe, ha régi barátság, elmondanám.

jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Cafka
jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tesóméknál nemrég volt ebből hiszti és úgy néz ki vége a barátságnak. De ott a srác nyomult rá a barátnőre, fordítva volt a szitu
júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Én a barátnőmnek elmondanám, de a haveromnak nem biztos (ez attól is függ, hogy mennyire vagytok jó haverok, azzal a csaj akivel van meg mennyire komoly neki stb.). Ha pedig arra kerülne a sor, hogy netán a spanod nője azt mondja azon az estén te bepróbálkoztál nála, akkor nyugodtan mond meg hogyan is volt és erre a barátnőd a biztosíték. Hisz minek nyomulnál rá más nőre, aminek az ellenkezőjét egyből el is mondod otthon ?!
júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már azt sem értem, hogy miért maradtál ott, ha a haverod már piásan bealudt mire odaértél? A csajával semmi dolgod, be sem kellett volna menj. Ebből már nem jössz jól ki a barátnőd előtt sem.
júl. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Én jól megraktam volna.


30/Incel

júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Grizesteszta ***** válasza:
81%
#7: közted, meg a kérdező között két különbség is van: neki van barátnője is és gerince is, neked meg sem ez, sem az.:)
júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kuss, chad!
júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!