Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnő a haver pasitól miért...

Barátnő a haver pasitól miért kér ilyet?

Figyelt kérdés
Csak barátok vagyunk, semmi több. A barátnőm vett új ruhát, ami szerinte nagyon jól áll rajta, és mondta hogy mindenképp felveszi amikor találkozunk hogy lássam rajta milyen csinos benne. Miért fontos ez neki? Megerősítés végett? Azt mondta hogy jól esik neki ha megdícsérem, de ém ezt csak mint haverja teszem, nem több részemről. Miért fontos az én véleményem neki?
júl. 2. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Hát szerintem többet érez.. ez elég fura. Vagy extrém kevés az önbizalma és senki nem dicséri meg. De tuti valamilyen szinten vonzódik hozzád, vagy ahhoz, hogy te dicséred, emiatt jobbnak érzi magát.
júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Sztem nem jelent semmit. Ugyanezt a lány barátaimmal is megteszem.
júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Fú, ez tényleg fura, értem miért ütötte meg a füled.


27 éves férfi vagyok, és nehéz leírni (illetve magamnak bevallani) de az az igazság, hogy az összes barát "barátnőm" olyan ember, akivel amúgy teljesen megvan köztünk a kémia, de a különböző élethelyzetek miatt úgy alakult, hogy "csak" barátok vagyunk, barátok maradunk.


Nem értem mindig a nőket, de szerintem ennyi alapján ez egy fajta játék a részéről, bizonyítani akar magának, de neked is. Jól látod, hogy megerősítést kér, és talán magának sem vallja be, lehet nem is tudatos, de igen, szerintem azért kér megerősítést, amiért gondolod.

júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Jesszus, ti fiúk mennyit kombináltok.
júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Tedd már be neki
júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! Igen valóban fura! Pár napja még azt ís felhozta hogy ketten menjünk el nyaralni! Párja van néhány hónapja és ketten menjünk nyaralni?! Amúgy az új párját is hozzám hasonlítja hogy tisztára olyan mint én, olyan jólelkű, és hogy ért a nők nyelvén. Szóval nem értem.


#5

Nem teszem be neki!

júl. 3. 06:39
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Kefélni akar veled
júl. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Úristen de gáz vagy!Dugd már meg!!!
júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27 eves vagy de agyilag egy 13 eves szintjén mozogsz 🤣
júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#06:39

Akkor majd beteszi neki más

júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!