Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti hol meg hogyan...

Lányok, ti hol meg hogyan ismerkedtetek meg a legjobb barátnőtökkel? Nekem hol lenne érdemes? Nyilván nem lehet előre eldonteni, de ha pl úgy alakul néhány év alatt q barátkozás, hogy kozel kerulunk egymáshoz 20L

Figyelt kérdés
Úgy értem, általában már a legtobb barátnőm,akinél bepróbálkoztam legjobb baratno pozicióba, foglalt volt és már volt neki, szóval ettol kicsit félek. Meg nekem is kissé hátrányos a helyzetem, magántanuló voltam, szóval nemigazán vagyok társasági ember.

jún. 25. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Oviban, de neked nem ajánlom.
jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Közös ismerősön keresztül találkoztunk. Nem úgy indult, hogy legjobb barátnők leszünk, szerintem másoknál sem így megy. Nekem is volt más, neki is volt legjobb barátnője, viszont idővel így alakult
jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukáink barátnők, 1 hét különbséggel születtünk, szóval onnan és azóta...


37

jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Barátom mutatta be nekem, édes hármast nyomtunk vele, és utána beszélgettünk sokat és kiderült, hogy tök jól kijövünk.

21N

jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Neten. Egy évben születtünk, ez volt az apropó. Aztán szerencsére egyszerre jöttek a gyerekeink, így el sem távolodtunk.
jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen. Kb 3 évet dolgoztunk együtt. Azóta eltelt 15 év :)
jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik válaszolóhoz hasonlóan mi is születésünktől fogva ismerjük egymást , anyukáink jóban voltak, egy hét különbséggel születtünk. Viszont csak 10 éves korunk óta vagyunk legjobb barátnők.


26/ N

jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, hogy egy szakközépbe jártunk, de ő három évvel alattam, lényegében csak látásból ismertük egymást.

Aztán én egyetemre mentem, ő férjhez ment, és egyszer csak ugyanazon a munkahelyen dolgoztunk. Ő jött oda hozzám, hogy ismer, emlékszem-e rá?

Így kezdődött, aztán együtt jártunk haza a vonattal (napi fél óra), és közben nagyokat beszélgettünk, "megváltottuk a világot".

Ennek már 39 éve, azóta is tart, ő a legjobb barátnőm:)

jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!