Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik személyiség típus...

Melyik személyiség típus vagy? (teszt)

Figyelt kérdés

Melyik jellemző rád leginkább? (Ha nem gond akkor kort és nemet is írjatok lécci, ja és nincs jó vagy rossz válasz, hajrá :) )


1.:

I) magának való, csendes, mély, koncentráció, befelé forduló, gondolkozik mielőtt cselekszik


E) társasági, beszédes, általános, cselekvés, kifelé forduló, cselekszik mielőtt gondolkozik


2.:

N) lehetőségek, átfogó kép, jövő, újítás, vágyakozás, idealizmus, változtatás


S) tények, részletek, jelen, gyakorlatiasság, élvezet, realizmus, használat


3.:

F) együttérzés, szubjektív, személyes, dícséret, résztvevő, értékek alapján dönteni, rövidtávú látásmód


T) analizálás, objektív, logikus, kritika, szemlélő, elvek alapján dönteni, hosszútávú látásmód principle


4.:

P) elkezdeni vmit, megismerés, rendetlenség, alkalmazkodó készség, spontaneitás, késés, rögtönzés


J) befejezni vmit, döntés, rend, kitartás, kontroll, pontosság, tervezés



A választott négy betűt kell összeírni. Tehát pl. ha az 1. kérdésen az első jellemző rád (I), a 2.-on a második (S), a 3.-on az első (F), és a 4.-en a második (J), azaz 1-I 2-S 3-F 4-J, akkor ISFJ vagy.


A betűk jelentése, ha valakit érdekel:


Introverted - befelé forduló

Extraverted - kifelé forduló


iNtuition - intuitív

Sensory - érzékelő (5 érzékszervvel)


Feeling - érzelmi beállítottság

Thinking - logikai beállítottság


Percieveing - észlelő

Judging - megítélő


2010. jan. 18. 04:01
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/212 anonim ***** válasza:
100%
Előbbi vagyok. Azt kihagytam hogy INTP vagyok... Szerintem. Ha pár ismerőst megkérdeztek, akik nem annyira rég óta ismernek( vannak vagy 21-en), inkább ENTP.
2011. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/212 anonim ***** válasza:
100%
INFP,16/L
2011. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/212 anonim ***** válasza:
100%
De kitöltöttem mégegy tesztet,ott ISFJ jött ki,szóval már nem tudom:/
2011. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/212 A kérdező kommentje:

INFP és ISFJ nagyon különbözőek. Legegyszerűbb ha a temperamentumokat megnézed, NF vagy-e vagy SJ (azaz xNFx vagy xSxJ).


Bővebben:

NF: [link]

SJ: [link]

2011. jún. 24. 03:08
 145/212 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, hogy figyeled-e még ezt a kérdést, de azért írok, hátha. Van olyan, hogy valaki egyik csoportba sem tartozik bele? Minél több mindent olvasok ezekről, annál frusztráltabb leszek, hogy egyszerűen sehova, de sehova nem illek bele. Az egyedül nem kérdés, hogy introvertált vagyok, az 100%. De a többi?! Minden egyes neten fellelhető tesztet kitöltöttem már, sokat többször is, de mindig más jön ki. Legtöbbször INFJ vagy INFP, de voltam már ISTJ is. A temperamentumok alapján is próbáltam eldönteni, hogy mi lehetek, de csak úgy tudnám magam jellemezni, ha különböző temperamentumokból ollóznék össze részeket. Ha összességében olvasom a típusokat, akkor sem érzem magam egyikhez sem közel. Nagyon sok az ellentmondás bennem, még anno a pszichológusom is megállapította ezt. Valami határeset vagyok vagy mi? Hogy lehet ezt eldönteni? Valami jó szakirodalom akár angolul is, amit érdemes elolvasni? Nem tudok leakadni erről a témáról, napok óta ezen kattog az agyam.
2011. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/212 anonim válasza:
100%

INFJ 20/f

Sci-fi kategória. XD

2011. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/212 mus musculus ***** válasza:
100%
Az én eredményem a 94(?) kérdéses teszten ISTP lett, aminek a leírása majdhogynem tökéletesen jellemez engem, bár szerintem nem dönthető el egyértelműen, hogy I vagyok vagy E, vagyis egyszerre vagyok kifelé és befelé forduló is. Viszont a logikai beállítottság elég szembetűnő az ismerőseim számára is.:D
2011. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/212 anonim ***** válasza:
100%

Na, nekem az égvilágon ötletem sincs, melyik négy vagyok :P

Sokszor őrjöngök, hülyéskedek, hol meg csak olvasgatok, csendesen, mintha nem is léteznék.Logikus vagyok, kések, tudok rögtönözni, de inkább előkészítgetem a dolgokat, tervezek, alkalmazkodok, nem nagyon tudok dönteni,gondolkozok, mielőtt cselekszek, de nem mindig, ha valaki valamit rosszul csinál, azt mondom nem rossz, de lehetne ezen meg azon változtatni, azt meg máshogy csinálni,gyakorlatias vagyok, mindent túlbonyolítok, nem szeretek embereket megbántani és nagyon rendetlen vagyok. Dehát csak egy zseni képes átlátni a káoszon, nem debár? :P 12/L

2011. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/212 A kérdező kommentje:

11:18:


Na te valami enxp leszel :) (csak tipp)

2011. okt. 16. 15:53
 150/212 anonim ***** válasza:
79%
Enxp? Na persze.. :D Az aztán tényleg ritka! Én vagyok a kiválasztott! :D
2011. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!