Egyéb kérdések - Gyakori kérdések
Tapasztaltatok már olyat, hogy olyan érzésetek van hogy mintha már megálmodtátok volna-e a dolgokat, élőben?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
4
Az orvosom azt mondta skizofrén vagyok. Na jó tulajdonképpen nem is mondta, de tudom hogy ezt gondolta. Mit tegyek? Lelki terrorban vagyok
Humor
Humor
10
Mindennek megvan az oka, minden okkal történik. Hogyan tudom kideríteni ezeket az okokat? Létezik olyan szakember aki tud segíteni, hogy rájöjjek? Vagy elég lenne csak gondolkozni?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
3
"Már pedig itt rend lesz, -mondta a nagymama, és berugta a sz*rt az ágy alá" Ez így rendben van?
Humor
Humor
8
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!