Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindennek megvan az oka,...

Mindennek megvan az oka, minden okkal történik. Hogyan tudom kideríteni ezeket az okokat? Létezik olyan szakember aki tud segíteni, hogy rájöjjek? Vagy elég lenne csak gondolkozni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Asztrológiával és kártyajóslással foglalkozom. Hozzám szoktak ilyen kérdések jönni.

De jobb ha tesz jössz rá magatól mert akkor később is képes leszel felismerni ezeket a dolgokat. Miután eltelt egy idő és visszanéz az ember akkor már látja és érti hogy mi miért alakult úgy ahogyan kellett. Sokszor kiderül a rossz dolgokról hogy valójában jó dolgok és kellettek hogy lökést adjanak Neked és a jó dolgokról hogy valójában csak "lépre csaltak". Próbáld obijektíven kívülről nézni magad és a Veled történt dolgokat. Ez nem olyan egyszerű ám mint amilyennek tűnik :). Vizsgáld meg úgy is hogy mások helyébe képzeled magad és az ő fejükkel gondolkodva vizsgálod az eseményeket. Ha foglalkozol vele rájössz.

2009. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában utólag derül ki az ok és összefüggés. Ilyen szakember nincs ( kóklerek vannak) De logikával és tapasztalattal sok mindent előre lehet látni. Ok okozat összefüggenek!
2009. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: nem segítenél nekem?


Eléggé érdeklődöm az asztrológia iránt.Honnan tudhatnék meg többet erről a témáról?

2009. júl. 23. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első vagyok. Nagyon örülök hogy érdeklődsz iránta. Az interneten sokat olvashatsz róla. Ha olyan a személyiséged hogy mindig az "élet nagy kérdéseire" keresed a választ akkor mindenképpen javaslom (illetve skorpióknak szinte kötelező jelleggel :)).

Ha horoszkópot csináltatsz mindenképpen olyat válassz aki egyedi elemzést csinál nem előre megírt, program által generált sablonok tömegét zúdítja rád.

Ha úgy érzed komolyabban érdekel akkor válassz egy számodra szimpatikus iskolát, tanárt és iratkozz be hozzá. Többnyire ezek az iskolák 4 évesek és az asztrológia igazi szerelmeseinek itt nem ér véget hanem örökké tanulják :).

A szimpátia azért fontos mert az asztrológiában is több irányzat van, mindenki mást képvisel. Azt válaszd amit hozzád közelállónak érzel.

Sok sikert hozzá!

2009. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

skorpió vagyok :D


köszi, majd utánanézek kicsit a dolgoknak

olyan egyedi horoszkóp csináltatásán már régen gondolkozom, csak hát nem nagyon van rá pénzem :S

egy asztrológus felkeresése is tervben van csak szintén pénz... ja meg sok a "bohóc"

2009. júl. 24. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!