Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesnek saccolsz? Mi az...

Hány évesnek saccolsz? Mi az első benyomásod kép alapján?

Figyelt kérdés

Aki ismer vagy látott már a neten, az légyszi, ne árulja el a koromat. Kíváncsi lennék, hogy ki mit mond, mert ahány ember, annyiféleképpen saccol.


2 jobb képem:


[link]


[link]


Kevésbé "elkészítve" létezem (illetve már csak lézengtem akkor, szenteste):


[link]


2010. dec. 30. 04:02
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/176 A kérdező kommentje:

Kedves már-majdnem-húsz-éves lány!


Nagyon örültem a hozzászólásodnak, és egyáltalán nem volt bántó. Az ilyen tanácsokat érdemes megfogadni, hiszen érezni rajta a jó szándékot. Köszönöm szépen!

2010. dec. 30. 22:22
 82/176 anonim ***** válasza:
14%
a karodról is leszedhetnéd a szőrt.
2010. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/176 A kérdező kommentje:
Onnan minek?
2010. dec. 30. 22:51
 84/176 anonim ***** válasza:
74%

Nem szórakozásból mondtam dehogy, nem szórakozok én rajtad, de ténleg a ruhák fazonjáról és színéből arra következtettem, hogy akkor kélszűlhetett. Nem is látok modern, sőt semmilyen szaloncukrot. Egyáltalán nem akartalak megbántani, sőt szépnek tartom, hogy még így is vállalod magadat. Egyébként igen a plázacicák kifejezetten olyan rucikban pózolnak mint amit belinkelt a hölgy, amúgy ez nem sértés, hoszen nekik van ám izlésük, mivel csak úgy tudják elérni céljukat, ami a nevükből fakad.


Mondjuk valóban a harmadik kissé bizarr mosolyú az ami eléggé öregbít és nem feltétlen az óra miatt, nagyon anyás vagy rajta. A többin jól mutatsz.

2010. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/176 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy "még így is"? Ez tán a csokiba mártott sz*r esete? A dicséretbe bújtatott csesztetést érzem alatta. Szerintem nem vagyok annyira szégyellnivaló, mint amilyennek beállítanak egyes emberek most.


A céljaimat pedig én is elérem. Ahol én vagyok, k*vásan nem is lehetne kinézni.

2010. dec. 30. 23:08
 86/176 anonim ***** válasza:
74%
ki mondta h prostituáltnak kéne kinézned?
2010. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/176 A kérdező kommentje:

A kommentált részem:


"Egyáltalán nem akartalak megbántani, sőt szépnek tartom, hogy MÉG ÍGY IS vállalod magadat. Egyébként igen a PLÁZACICÁK kifejezetten olyan rucikban pózolnak mint amit belinkelt a hölgy, amúgy ez nem sértés, hiszen nekik van ám ízlésük, mivel csak ÚGY TUDJÁK ELÉRNI CÉLJUKAT, ami a nevükből fakad."

2010. dec. 30. 23:35
 88/176 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a szaloncukor a fááááán de nehogymár ezen akadjunk fent:D
2010. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/176 anonim ***** válasza:
49%
dehát a plázacicás az nem kur*ás szerintem.
2010. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/176 A kérdező kommentje:

Persze, mert úgy elferdült a közízlés, úgy megszokta mindenki, hogy már az lett a normális. Pedig ha egy picit belegondolsz, k.vás.


Na mára jó éjt, alvászat van, holnap visszanézek még!

2010. dec. 30. 23:57
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!