Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesnek saccolsz? Mi az...

Hány évesnek saccolsz? Mi az első benyomásod kép alapján?

Figyelt kérdés

Aki ismer vagy látott már a neten, az légyszi, ne árulja el a koromat. Kíváncsi lennék, hogy ki mit mond, mert ahány ember, annyiféleképpen saccol.


2 jobb képem:


[link]


[link]


Kevésbé "elkészítve" létezem (illetve már csak lézengtem akkor, szenteste):


[link]


2010. dec. 30. 04:02
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/176 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdező, még talán rekordot fogsz dönteni a kérdéseddel.
2010. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/176 A kérdező kommentje:
Nem igazán tehetek róla, ha rekordot döntök is.
2010. dec. 30. 19:27
 73/176 anonim ***** válasza:
100%
facepalm-gyanús
2010. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/176 A kérdező kommentje:
Mi az a facepalm?
2010. dec. 30. 20:41
 75/176 anonim ***** válasza:
100%
2010. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/176 A kérdező kommentje:
Mindenki fogja a fejét, ez eddig oké. Ez esetben miért fogod a fejed? Csak nem fáj? Mert a "nabazz+"-érzés ez esetben nem játszik, ugyanis nincs rá okod.
2010. dec. 30. 20:55
 77/176 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is néhány új ruha jól jönne, ha írsz privátot az öltözködésben még segítek, van pár ilyen ruha amit mi már picit meguntunk :)


egyébként 29nek nézlek :)

2010. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/176 A kérdező kommentje:
Édes vagy, de nem ruhát koldulni jöttem én ide :)) Majd veszek, ha lesz olyan, nem kérek ingyen semmit. Amúgy sokat gondolkoztam ezen a drapp összeállításon, hogy vajon mi baja lehet a fazonjával, mert új ruha, 1 éves, és nem nekem gyártották a boltban, hanem mindenkinek. Nem lehet olyan ócska (nem is volt olcsó).
2010. dec. 30. 21:26
 79/176 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Hát elárulom hogy vissza-vissza olvasgattam.


De az első kettő - de inkább a 2.- kép miatt 30-on túlinak néztelek volna ha összességében nézem.


Viszont, ha megnézlek jobban látom az arcod, a bőröd innen tippeltelek volna 25 körülinek, mint ahogy a valós korod is.


Véleményem - elolvasása opcionális.


A hajad szép, esetleg egy kis fazont, oldalt az arcodnál lépcsőzetesre megszedni, meg én a hátközepet is ajánlom, hogy felfrissüljön a vége. Az utolsó képen nagyon szép fénye van. Egyébként én is növesztem, előreszedve a mellem alá, hátul pedig bőven a lapockám alá ér...


Ruhák terén. Nem sértés, remélem nem veszed annak, inkább tanács. Ezek a darabok nagyon öregítenek. Barna-barna összeállítás túlságosan semleges, a másik pedig megint olyan semmilyen. És figyelj rá, hogy ne csússzon el rajtad a felső, mert itt kicsit megcsavarodik a 3. képen, és így nem lesz igényes, esztétikus az összhatás.


Ruhák amiket a bonprixes küldött az is jó, de ha bemész bármelyik boltba kérd az eladó segítségét, ha húzza a pofáját - mert vannak olyanok- akkor is, azért fizetik őket, hogy segítsék a vevőt. Vagy barátnő, rokonnal elmentek vásárolni. Nem kell a Replay-be menni egy kis divatért. Nekem a 25 Ft (!!!) - os turis felsőm -komoly annyira jött ki súlyra- az akciósan (!!!) 28 000 Ft-os Retro kabátomig minden árkategóriában található cuccom, sőt még eredeti Prada gatya- ez is turis és nem gagyi hamisítvány. De ha nem volt pénzem drága cuccokra és szinte csak turis szerkó volt rajtam akkor is gazdagnak néztek... a magyarok hajlamosak a gazdagságot és a divatos öltözetet egy kalap alá vonni, pedig a divatos öltözékhez nem kell feltétlenül 1mó Ft. Meg tudni kell viselni egy ruhát és nem csak hordani!


Nah szóval az ízléses öltözékhez nem kell pénz, csak egy kis szem, ha ahogy elnézem neked nem igazán megy ez jól - nem baj, sokaknak nem - kérd ki más véleményét segítségét, hogy kicsit fiatalosabban öltözködhess.


Jah és egy jó cicifix még jól állna :)


Ahogy elnézem neked is nagyon fehér a bőröd... én is hypo-hófehér vagyok, és most már nem is szolizok-tiniként sokat csináltam, de nem mértékkel, viszont én csak úgy barnultam- meg lefújattam magam/ Tanity/önbarnító. Nah szóval most én is hófehérke vagyok, és arra kell figyelnünk hogy legyen rajtunk valami szín, ruhában se barna-barna... túl semleges.


A hajas tanácsok biztos jók, ha dicsérted, nem olvastam :)


Nah és remélem nem voltam lekezelő, ha mégis, nem az volt a szándék... a visszajelzések szerint kicsit nyers vagyok mostanában...- eddig is az voltam, csak visszafogtam magam :D:D

2010. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/176 anonim ***** válasza:
82%

Jah előző vagyok 19/L vagy inkább már 20...


Még egy kis smink is jót tenne... pirosító, szemcerka vagy legalább csak szempillaspirál.


Én vakolom a fejem :) mert a fővárosi levegő miatt nem valami tiszta, azért próbálkozom, valamennyire javítható.

Van amikor csak a szempilláimat festem ki hozzá és szerencsére mivel óriásiak elég szépen tud kinézni...

Te is emelj ki valamit az arcodon, ajak/szem/ orca.


Ok, és most leálltam :D

2010. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!