Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesnek saccolsz? Mi az...

Hány évesnek saccolsz? Mi az első benyomásod kép alapján?

Figyelt kérdés

Aki ismer vagy látott már a neten, az légyszi, ne árulja el a koromat. Kíváncsi lennék, hogy ki mit mond, mert ahány ember, annyiféleképpen saccol.


2 jobb képem:


[link]


[link]


Kevésbé "elkészítve" létezem (illetve már csak lézengtem akkor, szenteste):


[link]


2010. dec. 30. 04:02
 121/176 anonim ***** válasza:
82%
amúgy meg 100 get
2010. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/176 anonim ***** válasza:
74%
101.
2010. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/176 A kérdező kommentje:

Jól elbeszélgettünk itt. Ahhoz képest, hogy csak annyit kérdeztem, hogy mennyi idős lehetek, néhány emberből kibukott a kultúra, és személyeskedni kezdtek, de ez legyen a legnagyobb örömük.

Én viszont most indulok, kezdődik a szilveszter, összejön a család, házibuli, stb.


Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!


Találkozzunk jövőre! :-)) Én itt leszek!

2010. dec. 31. 15:27
 124/176 anonim ***** válasza:
68%

Továbbra is hangsúlyozom, hogy nem akartalak megsérteni, csak ténymegállapítást közöltem, amit ha nem sértődve vennél, még tanulhatnál is belőle. Ha arra vagy kíváncsi, hogy általában hogyan néznek rád az emberek, hány évesnek tartanak, akkor nem a karácsonyi családias fílingben lévő 80as évekbeli cuccokat kell feltenni és úgy megkérdezni:XD.


Igaza van annak, aki ezt írta "mindenhol szoktak megjelenni jól, meg gázul öltözködve."

Az egyetemen bárhogyan megjelenhetsz kollokviumon is, nem fog kinézni semki, ha szépen válaszolsz, még szakadtan sem. Sőt az Én ELTÉS professzorom is koptatott szakadt farmerban járt előadásra. Itt egyáltalán nem erről van szó, hanem az életről a privátszféra ugyanis más ! Majd meglátod saját káradon sajnos, ha kikerülsz az életbe a pad mögűl, ha most nem tanulsz belőle.


Aztén mert 31%-os ez a nickem, az csak azt jelenti, mennyire szókimondó vagyok, de ez nem jelent negatívumot.


A szaloncukrokra visszatérve. Meg kell mondjam, nem vizsgáltam elég akkurátusan vágig a képet a pirinyó szaloncukrokat is beleértve. Csak a hölgyet néztem meg és a ruháit, meg valamennyire a hátteret is. A felső szaloncukrok kék és egyszínű mintázatlanok, ilyen volt a 80as években nekem is ezek a konzumszaloncukrok. Alúl pedig egymintásak voltak, amik első ránézésre beazonosíthatalanok, és szintén lehettek a 80as években.

2010. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/176 anonim ***** válasza:
97%
Aki őszinte annak nagy eséllyel lesz itt alacson a %-a szerintem is.
2010. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/176 A kérdező kommentje:
Mire jó a mobilinternet... Xázszoszép,te nem nyugszol... Mondhatnám úgy is,hogy nem férsz a bőrödbe. A lesajnáló hangvételed is igen vicces,mert az igazán nagy emberek nem magukat,és főleg nem a ruhájukat tartják sokra. Ezzel mindent elmondtam.
2010. dec. 31. 16:52
 127/176 anonim ***** válasza:
100%
ha valóban nem érdekel a külsőd, akkor miért sértődsz meg folyton az olyan megállapításokon, amik szerint nem értesz az öltözködéshez?
2010. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/176 anonim ***** válasza:
31%

Nagyra tartod magad Kérdező,csak vigyázz ,nagyot ne bukj!

Érdekes egy hozzászólás egy állítólag vallásos embertől...

2010. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/176 anonim ***** válasza:
a fényképeken, amit mutattál magadról, az öltözködésed stílusasokkal kurv_sabb (azoknak van hasonló, akik az útszélen szokták árulni magukat), mint a plázacicáké általában.
2010. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/176 anonim ***** válasza:
92%

OFF


Kedves Xázszoszép azért vagy 31%-os mert bunkó a stílusod, és nem azért mert megmondod a véleményed!


Én azért vagyok 80%-os mert megmondom a véleményem, habár sokkal modorosabban, de vannak mások akik nem szeretik, ha másképp gondolkodnak mint ők.


Egy kis illemet igazán tanulhatnál, mert az életben nem fognak megtűrni ilyen mentalitással. Pedig elárulom neked a önálló gondolatokkal rendelkezők jól haladnak, feltéve ha véleményüket kulturált formába tudják önteni.


A majdnem 20éves lány.

2010. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!