Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesnek saccolsz? Mi az...

Hány évesnek saccolsz? Mi az első benyomásod kép alapján?

Figyelt kérdés

Aki ismer vagy látott már a neten, az légyszi, ne árulja el a koromat. Kíváncsi lennék, hogy ki mit mond, mert ahány ember, annyiféleképpen saccol.


2 jobb képem:


[link]


[link]


Kevésbé "elkészítve" létezem (illetve már csak lézengtem akkor, szenteste):


[link]


2010. dec. 30. 04:02
 131/176 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor alúlmaradtál a fogadásban, mert láttam Én már mindenhelyet és attólmég, hogy pl Operában vagy színházban megjelentél ebben a cuccban még nem jelenti azt hogy kikergettek, mivel megfizetted a jegyet gond nélkül simán beengedtek. Én azt mondtam, hogy a privát szférában lesznek konzekvenciái ennek a maradi öltözködésnek, amíg az Egyetemi padban csücsűlsz nincsen semmi gond. Rólad semmi bántót nem mondtam, Te teszed ezt ! Valóban a nagy emberek nem a ruhájuk miatt lettek nagyok, de most már más világban élünk, nem az Én véleményem ez, ezt is elmondta, hanem ilyen a mai világ, élet.


19:40-eske.Feláldoztam a százalékaimat hogy a kérdező okuljon azon, hogy miért írtak annyian a válaszra és ne essen hanyatt később az életben. Azért ekkora a százalék mert mindenki azt pontoz amit akar. És az őszinteséget ha építő jellegű is nem díjazzák. Semmi modortalan nem volt a mondandómban, csak a kérdezőében meg a tiédben aki lebunkózza a hozzászólásomat amiben nem volt semmilyen személyeskedő, a tiédben van.

2010. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/176 anonim ***** válasza:

Nah akkor most jöhet a Te fegyvered...

Látod milyen rosszul esik!


"Nem bántásból mondtam" és tényleg NEM, én így gondolom.

Jó hogy van véleményed, és nem állsz be a sok birka közé bégetni, de nem mindegy hogyan nyilvánítod ki!


Ezt belém gyerekként szó szerint belémpofozták az iskolában, szerencsére elég korán ahhoz, hogy az egyébként önálló gondolataimat megtanuljam az átlag számára elfogadható módon kinyilvánítani.

Kiv. egy kis időszakot, de utána annak is meglett a leckéje...


Amúgy azt veszem észre hogy tényleg nem érzed a dolgot...:S


És tényleg csak figyelmeztetésképpen írtam, meg hát ezt gondolom h ezért lehetsz 31%-os.


//És egyébként mi ez a fennakadás a százalékokon? Ma egy 4gyerekes anyuka írt ki kérdést ezzel kapcsolatban h ő már nem 95 feletti... emberek komolyan ennyire fontos ez az életetekben, mert mondjuk nekem vagy a 120. helyen áll... ezért se érdekel, hogy sztem tök hasznos dolgokat mondok, és 69-80 között mozgok, mert másképp gondolok dolgokat mint a kérdező vagy a többség.//

2010. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/176 anonim ***** válasza:
ez is te vagy? [link]
2010. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/176 anonim ***** válasza:
65%
a kérdező 62%-ja se valami sok
2010. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/176 anonim ***** válasza:
100%
az a pisztolyos jó
2010. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/176 A kérdező kommentje:
A pisztolyos képen NEM én vagyok,mielőtt még elterjedne ez a pletyka. 20:30! Köszönöm szépen!
2011. jan. 1. 03:54
 137/176 A kérdező kommentje:
21:15! Honnan veszed a százalékomat? A kérdésből nem láthatod,a kommentekből se. Moderátor vagy?
2011. jan. 1. 03:56
 138/176 anonim ***** válasza:
60%
jós vagyok
2011. jan. 1. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/176 anonim ***** válasza:
vagyis tisztán látó
2011. jan. 1. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/176 anonim ***** válasza:
100%
kár. pedig az cuki kép. :(
2011. jan. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!