Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesnek saccolsz? Mi az...

Hány évesnek saccolsz? Mi az első benyomásod kép alapján?

Figyelt kérdés

Aki ismer vagy látott már a neten, az légyszi, ne árulja el a koromat. Kíváncsi lennék, hogy ki mit mond, mert ahány ember, annyiféleképpen saccol.


2 jobb képem:


[link]


[link]


Kevésbé "elkészítve" létezem (illetve már csak lézengtem akkor, szenteste):


[link]


2010. dec. 30. 04:02
 161/176 anonim ***** válasza:

20-yrs-old girlnek.


Az az igazság, hogy Én már a rávezetés után ami semmit nem ért írtam a válaszomat. Namost egyáltalán nem volt bunkó. Az lesz majd az, amikor paffra esik az életben. Részemről nem szeretem ezt a negédes mellébeszélést, hogy drágám jobban álna neked a rúzs az ajkaidon, mint a mások kalács:D. Egyrészt nem esik le neki, másrészt nem tudja mit legyeskedsz körülötte, nem derül ki mit akarsz. Meg kell mondani mindent tényszerűen ! Jók voltak amiket megnyitottál,nekem is tetszett.



Azonban azt meg kell tanulnod, hogy a beteg is ember és nem lehet kényed kedved szerint bánni vele, mert így nem lesz egyetlen beteged sem és nem fognak megtűrni sokáig ott.


Ám plázacicák most már kétszer meggondolják kit neveznek ezután üresfejűnek, mert Dr.Szöszi 2, nem bunkó forumozó, bosszúból a régi sérlmekért még eloperálja a vakbelüket :xD.


Én nem irígyellek, mert angol felsőfokúg van és orvosnak tanulsz, hanem gratulálok hozzá és sok komplikációmentes sikeres műtétet kívánok neked !


"És a második rész nem neked szól Xázszorszép, hanem úgy alapból mindenkinek aki a plázacicákat vagy egyáltalán akárkit a kinézete alapján kapásból üresfejűnek tartja."


Igazad van ! Egyetértek veled.

2011. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/176 anonim ***** válasza:
76%

Na igen, eléggé elszabadult. A kérdező feltett egy kérdést, válaszolni kell rá azt annyi. Felesleges vitázásba belemenni bárkivel is. Szerintem azzal azért a legtöbben egyetértünk, hogy valóban nem százas a leányzó, mert ilyet egy intelligens, ép elméjű nem csinál... lehet kedves vagy, meg ari, de valami nem stimmel veled.

Hol jutna már eszembe, hogy képeket töltsek fel magamról és másokat kérdezzek mi a véleményük rólam... gáz.

2011. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/176 anonim válasza:
100%

"Csak egy dolgot felejtettek el -lehet hogy irigyelték azt hogy csinos voltam- de azzal nem számoltak hogy az "üres fejű" szöszi kitűnő tanuló, felsőfokú angol nyelvvizsgával és csont nélkül felvették az orvosira."


Ezzel is csak azt bizonyítod,h sokminden tanulható,és a műveltség nem keverendő össze az intelligenciával. Attól,mert meg tudod nevezni az emberi test csontjait (akár angolul), még bunkónak számítasz amiatt,ahogy a mindennapi életben az embereket kezeled (név nélkül).Tudod,nem az a paraszt,aki mezítláb száll fel a buszra,hanem aki rálép a lábára. :) :) :) Alpári stílussal nem kell az őszinteség mögé bújni. Orvosként majd megtapasztalod,h azt, aki segítségért fordul hozzád,nem bunkón kell fogadni. Látod, empátia,emberismeret...máris 2 olyan dolog,amit nem lehet az iskolában bemagolni,és te nem is tudsz róla mohányit sem. (és mennyi ilyen van még! :) )

Végezetül még annyit,h ne árulj el magadról ennyi személyes dolgot : 1-felvágásnak tűnik, 2-lehet,h felismer és elver az atlaszaiddal (persze csak miután lemérte,h megvan-e 6kg,mert akkor nem te vagy,ha nem) egy barna ruhás, 3-ha akarom hiszem,ha akarom nem (most akarom,mert annyira beleillik a lekezelő kis stílusodba a térdig érő csizma , szőrös kiskabáttal :) )

"Varrónős"

2011. jan. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/176 anonim ***** válasza:
0%

OFF nemsokára 20éves lány, EZ AZ UTOLSÓ ITTENI KOMMENTEM, NEM AKAROM MÉGJOBBAN SZÉTOFFOLNI EZT A KÉRDÉST


to Xázszorszép

:D jólvan örülök, hogy nem egyedül vagyok akinek tetszenek a szerók.

De még mindig azon a véleményen vagyok, hogy finomabban is lehet fogalmazni. :)


"Azonban azt meg kell tanulnod, hogy a beteg is ember és nem lehet kényed kedved szerint bánni vele, mert így nem lesz egyetlen beteged sem és nem fognak megtűrni sokáig ott."

Nem tudom ezt pontosan mire érted, azt tudom hogy nyáron imádtak a kardiológián, olyan jó volt... Jó érzés amikor egy idős hölgy azt mondja, hogy magából nagyon jó orvos lesz, meg amikor megdicsérnek hogy jól végzem a dolgom vagy hogy milyen rendes vagyok :) Lehet nevettek rajta, de nekünk hallgatóknak ezek nagyon jól esnek.


Amúgy nyugi, el nem hiszed nyáron milyen birkatürelemmel kezeltem bizonyos helyzeteket, amikor az ember bemegy a munkahelyére, nekem akkor gyakorlat akkor persze jobban moderálom magam - ugyanúgy mint itt bárki más a munkahelyén.

Nem vettétek észre még hogy majdnem minden doki kommunikációja tök egyforma? Ezt tanítják. Kinevelik belőled az összes sztereotípiát stb. már ügyesen elsőtől kezdve, hogy a beteg tényleg csak beteg legyen a szemedben... - nah most ez valakinek jobban, valakinek kevésbé átjön.


Amúgy nem, a bosszú ötlet is szörnyen hangzik. Mint írtam kinevelnek belőled minden ilyesfajta dolgot - kissé agymosás egyébként. Ezért is volt felháborító amikor tavaly egy politikus azt merte állítani, hogy az orvosok másképp látják el a más nézeteket valló pácienseiket, mint azokat akikkel egy véleményen vannak. Köszönjük a bizalmat, és hogy ennyire magából indul ki.


Varrónős: - nem tudom egyébként ez a név mit takar, de bizonyára írtál valamit előtte és erre referálsz ezzel.


Műveltség és intelligencia... elég vicces hogy én inkább intelligensnek tartom magam mint műveltnek... Mondjuk lehet erre ad bizonyságot a Mensa Hungariqa online tesztje (128), van róla pillanatképem elmentve a gépemen ha érdekel ...de majd az évben megcsinálom élesben is, nem lenne rossz csatlakozni hozzájuk :)


Egyébként nem tudom min vagy fennakadva. Csak annyit mondtam elegem van hogy a cicababás lányokat állandóan ölik. És mindenki aki kicsit is csinosabb az átlagnál csak hülye lehet... ha! sztereotípiák.


Az meg ha kicsapta a biztosítékot, mert mást nem igazán találok olyannak, hogy "magázódva fogsz köszönni", egy tény. Már annyiszor ki akart belőlem fordulni ezen az oldalon, de még az anonimitás ellenére is ennyi időbe került hogy kibökjem.


A személyemre illetőleg pedig: hajrá, csak mondjuk elég hülyén jönne ki, ha mondjuk egy teljesen idegen lányt találna meg. És aki alapból verésen keresztül tud kommunikálni, annak előre gratulálok, hogy felnőtt létére ennyire kevés vitamegoldó-készséggel rendelkezik. Vesztes.


Jah az anatómiát latinul tanuljuk, és elméletileg aki átment az anatómia szigorlaton minden egyes kis pöcök nevét tudja a testeden, mert nem csak a csontoknak van nevük, hanem az összes kis dudornak, besüppedésnek, élnek, kiemelkedésnek, mindent és mindent elneveztek.

Egyébként a csontok röhejesen egyszerűek, annál minden más sokkal jobb. És mindenki mégis ezzel jön... de el nem hiszitek hogy egy idő után milyen gyorsan rááll az agyad és a legkisebb tanulási idő az amíg az anat atlasz megfelelő részeit benyalod szóról szóra, mondjuk tény hogy utána még élőben is be kell gyakorolni, de segít ha vettél fotós atlaszt is az eredeti mellé: 40 000 + 20 000...


///Egyébként a hivatás miatt kész vagyok akár tré cuccokat is hordani, ha ez kell a magyaroknak, mert mindent megteszek hogy jó orvos legyek és hiteles élőben a szemetek előtt. Azért írom hogy élőben, mert tény hogy itt már nem vagyok az, de hát ez egy anonim oldal...- vaaagy van a másik lehetőség hogy elmegyek külföldre mint megannyi felsőbbéves ismerősöm. Mert a németek megölelgetnek, adnak 200 puszit, nem túlóráztatnak, adnak annyi fizetést hogy a kezdő orvos is családot vállalhasson és legyen szabadideje, jah és mindeközben még ÖRÜLNEK is nekünk///


Egyéb reakciókat várom az e-mailemre, ide többet nem nézek vissza úgyhogy aki szeretne úgy kommentelni, hogy ne csak a vakvilágba keménykedjen az megtalál a jobb alsó sarokban.


Summázva gondolataimat:

Nem értem, hogy most mi kell a magyarnak? Aki divatos ruhákban öltözik, az csak üresfejű liba lehet. Aki meg kevésbé korszerű cuccokat vesz fel az meg ósdi? Hogy is van ez? Kíváncsi vagyok Ti milyen ruhákba járkáltok... és szépen soroljátok be magatokat az általatok gyártott kasztrendszerben és rájöttök ez így senkinek sem jó.

2011. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/176 anonim ***** válasza:

kasztrendszerbe, még mielőtt vki belekötne...


OFF end.

2011. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/176 anonim ***** válasza:
100%

Orvosit elvégeznek nem túl értelmes emberek. Sajnos.

Kitünősséghez se kell ész és az angol nyelvvizsgához sem, csak magolás.

2011. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/176 anonim ***** válasza:
varnarendszer. így helyes.
2011. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/176 anonim ***** válasza:
100%
csomó üresfejű ismerősöm kitűnő, egyik pont orvosin van. magolni azt tud, így sikerülget neki
2011. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/176 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vettétek észre még hogy majdnem minden doki kommunikációja tök egyforma? Ezt tanítják. Kinevelik belőled az összes sztereotípiát stb. már ügyesen elsőtől kezdve, hogy a beteg tényleg csak beteg legyen a szemedben.."


én súlyos beteg vagyok, sokat vagyok kórházban, és ilyet nem tapasztaltam, maximum a leggányabb helyeken amik szakmailag sincsenek elismerve, vagy kiégett dokiktól mondjuk ők is általában rosszak szakmailag is.

pont minél gányabb egy doki annál sztereotípebb.

azt tudom, hogy sok tanár lenézően beszél a betegekről, de az a diák aki nem egy befolyásolható jellemtelen, ezzel nem azonosul.sok tanár meg azon is fel van háborodva, hogy nők orvosnak tanulnak, sok nem normális oktató van.


az meg, hogy egy beteg kinek mit nyálaz szemben az se jelent sokszor semmit, egyrészt lehet pont úgy kattant valaki, hogy az pont szimpi a betegnek vagy emlékezteti az unokájára másrészt meg tapasztalat, hogy vannak ilyen nyalizós betegek, akik dicsérnek agyba-főbe miközben ha nincs ott szidják.


persze, lehet, hogy tényleg jó orvos leszel, de ezek nem érvek és nem bizonyítékok

2011. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/176 anonim ***** válasza:
94%

van ismerősöm aki cicababának néz ki, és sok ostoba sztereotíp ember butaként gondol rá, ha nem beszélt még vele lényegében, pedig tök okos.


azt bírom amikor pl egy pasi sokkal butább mint a csaj, sokszor nem is érti meg mit mond a csaj mert annyival butább, de közben ő gondol butaként a csajra.


orvosin meg szép számmal vannak gyönyörű és okos csajok, tapasztalat.


egy buta lány is lehet ronda, mint ahogy egy buta pasi is és egy szép lány is okos mint ahogy szép pasi is lehet az, aki erre még nem jött rá az gáz.

2011. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!