Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesnek saccolsz? Mi az...

Hány évesnek saccolsz? Mi az első benyomásod kép alapján?

Figyelt kérdés

Aki ismer vagy látott már a neten, az légyszi, ne árulja el a koromat. Kíváncsi lennék, hogy ki mit mond, mert ahány ember, annyiféleképpen saccol.


2 jobb képem:


[link]


[link]


Kevésbé "elkészítve" létezem (illetve már csak lézengtem akkor, szenteste):


[link]


2010. dec. 30. 04:02
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/176 anonim ***** válasza:
49%
nem, láttam már kur_ákat meg plázacicákat is, teljesen máshogy öltöznek.
2010. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/176 anonim ***** válasza:
69%

Két db kék színű szaloncukrot láttam fennt a fán ami egyszínű mintázatlan ilyen nehogymár ne lett volna a 80as években, meg lennt is van kettő sb egy mintás, ilyen is volt. Egyébként magát rakta ki a lány ne a szaloncukrot nézegessétek, ez ítélet.


Az a plázacicákról szóló rész annak a hölgynek szólt a 15/N-eanek aki belinkelte ezeket a rucikat, nem rólad, nem bántásként mondom ezt sem, Te igen messze álsz a plázacicáktól és a k*rváktól még azokban a drssekben is. Egyébként egyáltalán nem sértésnek szántam, hogy szép hogy megmutattad még így is magadat a világ előtt. Ahol Én élek Bp-en a nagyvárosban, SAJNOS annyira anyagis élet uralkodott el, hogy ilyen ruhákban nem is lehetne munkába járni. Nem Én szólom meg, nekem jó ez így hidd el ! Hanem ilyen a világ, ezta ruhaviseletet most csövesnek mondják és ha beállítana az ember egyszer is a munkába így, akkor másnap már nem kellene bejönni, ha pedig manager,akkor a tekintélye oda lenne egy életre. Hangsúlyozom ez nem rólad értékítélet hanem a világról. Ez megérne egy új kérédst a fórumban.


Amúgy plázacicának lenni nem is olyan könnyű ! Sok lé és miegymás belső kvalitás és sok-sok adottság kell hozzá és nem feltétlenűl k*rvásat jelent, de ez már egy másik tőrténet. Tudod micsoda bűbáj kell ahhoz hogy egy pasiról sok lét leszedjen az ember ?! Ez egy másik kérdést megér, nagyon is van értéke a plázacicáknak.


Rólad visszatérve. Helyes mosolyod van és természetesnek látszól ezt az értékedet kell kidomborítani majd a fazonigazításnál és szép tőled, hogy így is, nem a legjobb ékszereiddel megrakottan felvállaltad magadat.

2010. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/176 anonim ***** válasza:
100%
28-33 kb.
2010. dec. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/176 anonim ***** válasza:
100%

[link] ilyenből a zöld, meg sárga van a fán, ilyenek nem voltak a 80-as években.


a 80-as években ilyesmik voltak: [link]

2010. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/176 anonim válasza:
100%

(A varrónőt ajánló vagyok)Visszajöttem,mert kíváncsi voltam,h elárulod-e végül a korod.Visszaolvasva ,és iwiw-en megkeresve csak annyit mondanék,h ezerszer jobb képek is vannak rólad.Miért azokat tetted fel?Te nagyon szép vagy.Amit levettem a képek alapján az az,h sztem te magad sem érzed jól magad a bőrödben.Lehet,h tudat alatt,de belül mocorogsz. :) Visszajelzések alapján megtartod a hajad...OK...,mert amikor kezdesz vele vmit,akkor igazán gyönyörű,és tényleg ez a fő ékességed!De ami az ízlésedet illeti,valóban azoknak van igaza,akik kritizálják.Nyilván nem azokra gondolok,akik alpári módon,mert azért annyira nem érdemled.Apróságokra gondolok.Kiegészítőkre, ruhákra.Nem baj az,ha számodra érzelmileg értékes darabokat megtartasz...én is őrzöm a ékszeres ládikám mélyén anyukám és nagymamám aranyait...fel nem venném soha,de ha bármi történne velük,belehalnék. Szóval összességében,kicsit több infóval,annyit mondanék,h a 25-tel beletrafáltam az arcod alapján,de a rossz képekkel sokat rontottál magadon.Az iwiwesek alapján nagyon szimpatikus vagy,és úgy érzem ,h van még bőven időd arra,h megtaláld önmagad és a stílusod.Az,h ennyi képen fotózod magad,és ilyen kérdéseket teszel fel,arra utal,h keresed is! Ez jó! Azt jelenti,vmi mocorog odabent,csak még nem tudja,h merre van a kifelé! Ha megfogadod azokat a tanácsokat,amik jószándékkal jönnek,sztem sokat tanulhatsz.Azoknak akik bántanak csak annyit üzennék,h ha ők is inkább magukkal foglakoznának kicsit,lehet,h közelebb kerülnének másokhoz.És mindenki az minősít,ahogy megnyilvánul!Szép napot,és sok sikert :)

29/L

2010. dec. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/176 A kérdező kommentje:
31 százalékos Xázszoszép! Elég legyen mostmár,nem érzed hol a határ? Idáig voltál vicces,de az már mindennek a teteje,hogy lecsövesezed azt a ruhámat,amiben olyan helyeken jelentem meg,amit te még a szemeddel nem láttál,fogadjunk. Nem a budapesti manager találta fel a spanyolviaszt a kiskosztümjében,és ha már tartunk,van kosztümöm is,de nem abban fogok a fa alá beülni. Te abban karácsonyoztál? Gratulálok. Mivel már nagyon elrugaszkodtál,ezért hanyagoljuk egymást. Köszönöm.
2010. dec. 31. 09:25
 97/176 A kérdező kommentje:
29/L,köszönöm szépen,ez nagyon rendes volt tőled!
2010. dec. 31. 09:28
 98/176 anonim ***** válasza:
24%

Xázszoszép,


én ismerlek, és azt is tudom, hogy pénztáros vagy egy pest-megyei kis abc-ben, ahol a gumicsizmások söröznek az utcán, mit hülyülsz itten?

2010. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/176 A kérdező kommentje:
Nagyon összekeversz valakivel,mert írtam már,hogy Borsodban lakom,Szegeden vagyok egyetemista,és egy rádiónál dolgozom.
2010. dec. 31. 09:41
 100/176 anonim ***** válasza:
30%
Az a Xázszoszép, miért nem figyelsz?
2010. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!