Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesnek saccolsz? Mi az...

Hány évesnek saccolsz? Mi az első benyomásod kép alapján?

Figyelt kérdés

Aki ismer vagy látott már a neten, az légyszi, ne árulja el a koromat. Kíváncsi lennék, hogy ki mit mond, mert ahány ember, annyiféleképpen saccol.


2 jobb képem:


[link]


[link]


Kevésbé "elkészítve" létezem (illetve már csak lézengtem akkor, szenteste):


[link]


2010. dec. 30. 04:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/176 anonim ***** válasza:
88%

08:26-os vagyok(a második). Tényleg senki nem mondta,hogy plázacica legyél,nem is lehetnél az,mert látni rajtad,hogy egy bájos,kedves csaj lehetsz,és a kettő nem férne össze. :)

Én sem vagyok egy divatmajom,de azért szeretek ízléses ruhákba bújni. Hogy mi a baj a drapp összeállítással? Nem a korodnak megfelelő,és az alakodnak sem előnyös. Tényleg keríts egy jó ízlésű barátnőt aki segítene abban,hogy csinosabb öltözéket válassz. Azt hiszem,szereted az elegánsabb cuccokat,hétköznapokon pedig gondolom farmert és valami egyszerű felsőt hordasz. Ha nem haragszol küldök neked pár linket a bonprix oldaláról. :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Persze ezek csak tippek,nem bántani akarlak,sem okoskodni nem akarok! :)


25/N

2010. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/176 anonim ***** válasza:
95%

Én egy átlagos huszonévesnek néztelek, aki nem egy agyonsminkelt divatbaba, de egyáltalán nem csúnya. Nekem szimpatikus vagy a képek alapján, de leginkább amiatt, ahogyan lereagáltad ezt az egészet, és hogy képpel is vállalod a véleményed.

A ruháiddal, kiegészítőiddel sem látom, hogy baj lenne. Nyilván lehetne más stílusú ruhákat felvenni, de ha neked ez tetszik, akkor viseld nyugodtan. Nem kell feladni az egyéniségedet azért, hogy mindenkinek megfelelj. A bizsud nekem fel sem tűnt, egyébként én is szoktam hordani bizsukat, szerintem tök jól feldobhat egy-egy ruhadarabot. És nincs mindenkinek pénze aranyékszerekre.

Úgyhogy szerintem ne foglalkozz a piszkálódókkal.

2010. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/176 anonim ***** válasza:
94%
Én 26 éves vagyok, (nem cicababa) és így tippeltelek 30 körülinek. Persze szép a bőröd, nincs ránc stb, de így cakkumpakk 30on túlinak nézel ki.
2010. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/176 anonim ***** válasza:
2%
Biztosan hogy nem a 80-as években készültek a képek és most már nagymami vagy ? És azért tetted fel, hogy udvaroljanak neked a legények, mert jól esik a régi fiatalságodon merengeni. Bocsi, nem akarlak megbántani, mert normálisnak tűnsz. Hidd el még mindíg jobb vagy mint az emos gothos csajok !
2010. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/176 anonim ***** válasza:
79%

"Biztosan hogy nem a 80-as években készültek a képek és most már nagymami vagy ? "


akkor még nem voltak ilyen szaloncukrok

2010. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/176 anonim ***** válasza:
24%
Azért ha nem akarsz felszeni senkit, nem kell olyanokba öltöznöd mint amit belinkelt a 25 N-es. Azpk szépek, de a legolcsóbb is háromszor annyi mint ami komplett rajtad van, és ha nem olyan a testalkatod, már pedig sajnos nem, akkor úgysem fog hatni a fiúra. A faluban meg úgyis ismernek, azok hódító göncök vagy üzletkötőknek való, szerintetek a plázacicák minek járnak oda:D.
2010. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/176 anonim ***** válasza:
85%
Azok amiket belinkeltem nem plázacicás ruhák szerintem. Vagy hát lehet,hogy felétek máshogy néznek ki a plázacickányok.... :D
2010. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/176 anonim ***** válasza:
23%
Ja,és nem is drágák. :)
2010. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/176 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek megint mindent! Annak meg, aki a nyolcvanas évekkel szórakozott, jó szórakozást kívánok. Soha rosszabb szórakozást.


Annyit még hozzátennék a dologhoz, hogy SOHA nem voltam falusi, egy percig se. Miskolcon születtem, ami picit se falu, Kazincbarcikán nőttem fel és élek a mai napig, ami 33 ezres város, Szegeden vagyok most jelenleg, szerintem az se falu. Soha nem is laknék falun, nekem a város nyüzsijére van szükségem.


De hogy is jutott ez eszébe valakinek is?

2010. dec. 30. 16:53
 70/176 anonim ***** válasza:
90%

"fail, 1 szó sem igaz rám :D Amugy miért fáj az igazság? Vagy ez is tipikus magyar mentalitás, hogy inkább visszalökjük a társunkat a szarba süllyedni, mint hogy segítsünk rajta? ... Engem nem érdekel, akkor maradjon ilyen amilyen, nem velem baszik ki :P"

Na, abból, hogy "vagy ez is tipikus magyar mentalitás" már látom, hogy még mindennek tetejében cigány is vagy!

Gyönyörű lehetsz!


Kérdezőnek: Na, akkor nem álltam messze az igazságtól! 24-et mondtam.:-)

2010. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!